Jump to content


Analogni izvor?


Sinisa

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moze i to :thumbsup2 ali nemam bas neku kolekciju ploca.   :order

Pa to bar nije problem, imaÅ¡ malo ploÄa pa poÄneÅ¡ da tražiÅ¡ i kupujeÅ¡ pa imaÅ¡ viÅ¡e, to je bar zabavna rabota.  :bounce 

 

Dek je super izbor, neviÄ‘eno zanimljiva sprava, moj glas za tu sortu izvora.  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Pa to bar nije problem, imaÅ¡ malo ploÄa pa poÄneÅ¡ da tražiÅ¡ i kupujeÅ¡ pa imaÅ¡ viÅ¡e, to je bar zabavna rabota.  :bounce

 

Dek je super izbor, neviÄ‘eno zanimljiva sprava, moj glas za tu sortu izvora.  :thumbsup2

 

Od gramofona mi se dopada ovo : http://www.kupujemprodajem.com/ProJect-gramofoni-8587801-oglas.htm?filter_id=6912 ...kaze prodavac da je NOVO, ajde da mu verujemo?!  :roll:  Malo je cudno to..da je na oglasima a da je novo, a jos ni cenu nije stavio! :screwy   :order

Link to comment
Share on other sites

Jest,to je tema -anologni multi pleer :banana

Ne to nije tema,ali ne moramo biti ograniceni kao terase.Ako tako gledas na stvar kakva je razlika izmedju data i cd playera.Ja bi pre uzeo cd player.Dat je skup,nije praktican,a i za manje novca se moze uzeti player zvucno podjednako dobar koji je mnogo prakticniji.

Link to comment
Share on other sites

CD plejeri su izasli 77'-me godine valjda je kolega @sinisa do sad imao bar jedan komad u zivotu,uostalom koji je vek? ocigledno da covek trazi nesto drugo ,ali sta?

Trazi dek koji je izasao jos pre.Ajde molim te ako nemas nista pametno da kazes nemoj ni pisati jer ce zbog tebe i tvojih kolega zakljucati pola foruma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...