Jump to content


JBL + HARMAN


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Budžet 50-100 evra sigurno izbacuje HK680 iz kombinacije. Za ove ostale je gornja granica realnija ili možda malo viÅ¡e. Obratiti posebnu pažnju na stanje pojaÄala i poznate probleme sa potenciometrima i mikroprekidaÄima kod starijih Harmana PM serije pre kupovine.

Link to comment
Share on other sites

Budžet 50-100 evra sigurno izbacuje HK680 iz kombinacije. Za ove ostale je gornja granica realnija ili možda malo viÅ¡e. Obratiti posebnu pažnju na stanje pojaÄala i poznate probleme sa potenciometrima i mikroprekidaÄima kod starijih Harmana PM serije pre kupovine.

Izbacuje ga ,to je taÄno. Ali, nema baÅ¡ puno smisla ograniÄiti se na 50-100. Objektivno, nije veliki troÅ¡ak dodati joÅ¡ 50-100 i kupiti kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

Izbacuje ga ,to je taÄno. Ali, nema baÅ¡ puno smisla ograniÄiti se na 50-100. Objektivno, nije veliki troÅ¡ak dodati joÅ¡ 50-100 i kupiti kvalitet.

 

Å to se mene tiÄe, slažem se.

 

Uglavnom, ako je budžet nerastegljiv i potrebna je kupovina Å¡to pre i bez Äekanja da budžet naraste, ja mogu skromno da predložim HK620 jer ga koristim duže vreme i odliÄan je. Vidim da ima dva komada u ponudi na K/P. Mala deklarisana snaga u specifikacijama može da prevari, pojaÄalo je malo ali zvuÄno je dosta veće, brzo i dinamiÄno. Nisam sluÅ¡ao sa JBL-om, ali nema razloga da se ne uklopi, po mom miÅ¡ljenju.

Link to comment
Share on other sites

Å to se mene tiÄe, slažem se.

 

Uglavnom, ako je budžet nerastegljiv i potrebna je kupovina Å¡to pre i bez Äekanja da budžet naraste, ja mogu skromno da predložim HK620 jer ga koristim duže vreme i odliÄan je. Vidim da ima dva komada u ponudi na K/P. Mala deklarisana snaga u specifikacijama može da prevari, pojaÄalo je malo ali zvuÄno je dosta veće, brzo i dinamiÄno. Nisam sluÅ¡ao sa JBL-om, ali nema razloga da se ne uklopi, po mom miÅ¡ljenju.

Uklopiće se sigurno

Link to comment
Share on other sites

Moj H/K 680 se na JBL L36 kutijama obrukao pred jednom domunjenom Aurom VA100... Istina, pojacalo je duplo skuplje od harmana... Sa druge strane sam bio jako zadovoljan obzirom na cenu

 

 Zato se moj Hk 6800  nije obrukao na Dynaudio Contour 1.3  ( cak naprotiv ) -  pogotovu u direct modu a tek phono mc eee tu je vec zablistao. Ovo mi je vec 2 - 3 put da mi je u kuci HK 6800 i uz JBL - L 90  to je audio komponenta koju  sam uvek rado  vracao u kucu. Imao sam HK 6950 I HK 6900 ,  nisu mi nikad svirali kao 6800. Nesto su opasno pogodili na tom modelu.

 

665 Vxi mi je 80 - tih godina spalio 2-3 para kutija  :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...