Jump to content


Kvalitetne free internet HD radio stanice


suca77

Recommended Posts

Pisao sam o tome da sam do nedavno imao komp  koji je imao ssd memoriju za pustanje muzike i konfiguracijski   odradjen da nije imao ni jedan ventilator u sebi prakticno besuman  ,  bio s je pojen u sistemu za glavni racunar  ( server ) koji je bio pun muzike , filmova  , itd.  Stajali su jedan blizu drugog .Sa malim  kompom kao strimerom i  transportom sam  mislio da ce mi zvuk biti bolji jer je uradjen tako kako sam opisao , medjutim razlike nisu postojale nikakve samo sam napravio guzvu u sistemu sa 2 kompa i sumom kablova za njihovo povezivanje.

 

 Ja nemam kompijutere i  sisteme po celoj kuci pa da mi trebaju  povezivanja i povlacenja muzike sa raznih hdd za poziciju gde slusam muziku , iskljucivo me je zanimalo da li sam mogao doci do boljih zvucnih performansi i kad sam video da se tu necu leba najesti batalio sam ceo glupavi projekat. Kuja je pratio moje egzibicije  i probe vezano za celu tu  pricu pa zato kazem da sam procerdao vreme zaludjujuci se sa tim. 

Link to comment
Share on other sites

Probaj www.jazz24.org odlican zvuk preko Dac-a,a pre toga i mnogo vaznije odlican izbor muzike, diskretni,informisani voditelji bas uzivam u njemu vec par nedelja-navukoh se.Sto se zvuka tice odlican je Linn-ov radio, na 320kbps je,meni je tu jedino izbor muzike van mojih interesovanja pa ga zato ne slusam.Kad pozelim klasiku onda mozda moze onaj linn klasik radio.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...