Jump to content


MARANTZ 53 mk2


marko329

Recommended Posts

E pa zato ga neću ni kupiti,jer kao.prvo nisam blizu ,pa da mogu da skoknem do njega sa.nekim drugom,koji se razume u cd playere bolje od mene,a nisam blesav da.kupujem player ovako na slepo preko kp i da mi ga transportuju po ko zna kakvim pick-up ovimau koje ih bacaju kao da su krompiri i to joÅ¡ sve za.150 evra,a tu cenu drži već mesecima i joÅ¡ ga nije prodao,znaÄi ili.je ureÄ‘aj krÅ¡ ili je to.jaka.cena.sada.trenutno za.njega.ili je prodavac.ne uljudan,pa odbija kupce.sve u svemu njegov problem.idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

Brate daleko mi je ,mada ako je player u super stanju otiÅ¡ao bih,jer bih ga uzeo za.sebe,pa sam zato i pitao.da.ga malo lepÅ¡e slika na dnevnom svetlu i bez poklopca,pa u tom sluÄaju kad proÄ‘e vizuelnu proveru od strane nekog poznavaoca onda bih otiÅ¡ao i liÄno da ga vidim i testiram,pa ako je sve u redu uzeo bih ga,ali ovako sa ovakvim stavom prodavca odustajem i uopÅ¡te me viÅ¡e ne zanima,pa on umesto da se polomi od ustupaka prema potncijalnim kupcima on se ponaÅ¡a kao da.neÄe da ga proda,pa Å¡to ga onda ne.skine sa oglasa?

Link to comment
Share on other sites

Ма иди по плејер и при куповини понављај километражу, можда уÑпеш да Ñмањиш цену.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ma kad predem toliko kolimetara znaće da sam se zagrejao ,pa tek tada neće spuštati cenu,i ovko je player.već mesecima na kp i nijednom još nije korigovao cenu.Pa tako ga nikad neće prodati,al njegov problem,samo nek on tako nastavi.

Link to comment
Share on other sites

          Licno,volim da uredjaj koji imam izgleda sto bolje.Kad kupujem,ako slika nije cista i jasna,samo preskocim oglas.Ja sam tu "skolu" naucio kod kupovine motora ( posto vozim motore ) to tek treba da vidis kakav je sex.Da vidis kako umeju i kako "ne umeju" da fotografisu ! Kako izbegavaju odredjene uglove da ne bi slucajno snimili ono sto ne treba da se vidi.Ili prica kako nema kvalitetan aparat a prodaje stvar koja kosta 2000-3000 eura i vise !

          Zato,ako nema kvalitetnih par fotosa - preskacem oglas.Ima i drugih uredjaja i prodavaca.

Link to comment
Share on other sites

Pa pošto sam sastavio Pioneer reference sistem ne dostaje mi samo još cd player iz te serije,a vizuelno mi se uklapa samo Pioneer PD 8500,a njega dugo nisam video nigde da se prodaje,a ovaj 9300 je takođe dobar cd player u toj klasi Pioneer-a,a PD 75 ili PD 91,PD 95 nisam nikad ni video da neko prodaje.Sve u svemu da bih zatvorio krug svojih želja vizuelno mi odgovara Pioneer PD 8500,tako da bih zamolio kolege sa ovog foruma ako nekoga znaju ko ima taj player i da je voljan da mi ga proda javite mi.Od ovog PD 9300 sa kp sam odustao iako sam imao ponudu da ga.neko pogleda i javi mi kakav i da mi ga donese,jer verovatno je krš u pitanju,kao i 90 % stvari sa kp,al ne mogu reći da ne bih voleo da ga posedujem ako je cakum-pakum,nema veze,pojaviće se neki dobar kad tad nadam se samo da ću u tom trenutku moći da ga priuštim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...