Jump to content


MARANTZ 53 mk2


marko329

Recommended Posts

Kako po ,,mome,,...kad imas u bg marantz 53mk2 za 30e...a marantz 63mk2 za 40e....Ja tvrdim jer sam ih imao,da bolje radi...barem meni,mozda nekome ne...bolje radi 63mk2 za 40e nego cd 72 za 50e....jer objektivno cd 72 se moze u bg naci za te pare,ali bih ja uvjek radje kupio 63mk2.Opet kazem to je moje misljenje,isto kao sto su ti i druge kolege iznjele svoje misljenje,i cijene,jer si i pitao za nase misljenje... ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

da ne otvaram novu temu napisaću sledeću nedoumicu ovde,poÅ¡to su ionako ovde spomenuti sledeći CD-player-i.Da li je stvarno tolika razlika u kvalitetu kao i Å¡to je to prikazano cenama izmeÄ‘u: 

http://www.kupujemprodajem.com/Marantz-CD72-MK2-vrhunski-uredjaj-14090357-oglas.htm?filter_id=24657 

Marantz CD72 MK2

http://www.kupujemprodajem.com/Marantz-CD63mkII-KI-Signature-14089255-oglas.htm?filter_id=24657

Marantz CD63mkII KI-Signature

http://www.kupujemprodajem.com/Marantz-CD-67SE-sa-daljinskim--13758333-oglas.htm?filter_id=24657

Marantz CD 67SE
Link to comment
Share on other sites

Marantz CD72 MK2  -  80 evra

Marantz CD63mkII KI-Signature  -  220 evra

Marantz CD 67SE  -  120 evra

 

predpostavljam da su mnogo bolji i kvalitetniji od mog sadašnjeg PIONEER PD-503,a pošto želim da polako i sigurno sastavljam B sistem,koji će biti kvalitetniji od PIONEER sistema(kojeg već imam),pomoglo bi mi da mi neko malo pojasni gore pomenute cd-player-e!

Link to comment
Share on other sites

Marantz CD72 MK2  -  80 evra

Marantz CD63mkII KI-Signature  -  220 evra

Marantz CD 67SE  -  120 evra

 

predpostavljam da su mnogo bolji i kvalitetniji od mog sadašnjeg PIONEER PD-503,a pošto želim da polako i sigurno sastavljam B sistem,koji će biti kvalitetniji od PIONEER sistema(kojeg već imam),pomoglo bi mi da mi neko malo pojasni gore pomenute cd-player-e!

Da mnogo su bolji od tog Pioneer-a.Za ove cene 72 mkII.  Ja imam kući 63 SE i dan danas sam miÅ¡ljenja da lepÅ¡e svira od 67 SE.ZaÅ¡to,ne znam trebalo bi da su isti.Mislim da bi KI Signatureu 120 evra bila realna cena.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

  jos uvek ozbiljne masine su pd-75 I pd 95,mada za rezervne lasere vazi ista prica  :wave2

 

КориÑте иÑте лаÑере а цена је око 140$, губљење времена.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ok.hvala ,a da li zna neko koji od pioneer cd playera ima onako zlatnim pisanim slovima napisano reference,pitam jer želim da mi svaka komponenta bude iz reference serije,a da nije elite serija,jer mi se ne uklapa zbog onih boÄnih drvenih stranica,poÅ¡to moje komponente nemaju to drvo?

Link to comment
Share on other sites

Pitao sam onog lika iz ZajeÄara,koji prodaje Pioneer pd 9300 da ga slika na dnevnom svetlu da bi slika bila realnija i da skine poklopac i tako ga takoÄ‘e slika,a on kaže da neće tako da ga.slika,znaÄi neÅ¡to tu smrdi,tako da nisam zainteresovan za te komponente sa kp,samo od nekog naÅ¡eg proverenog Älana i audiofila.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...