Jump to content


Panasonic TV ???


Aleksandar75

Recommended Posts

Pozdrav svima i unapred se svima izvinjavam ako postavljam glupo pitanje, ali moram da priznam da sam potpuna neznalica kada je TV u pitanju. BTW i dalje imam Sony trinitron stomakliju :smile:

Malo sam gledao ponudu, citao postove... i ne znam cak ni da li da uzmem LCD ili plazmu.

Jedan ortak mi nudi neka 2 Panasonic modela ali iskren da budem ne znam nista o njima:

 

Panasonic Viera TX-L 47 E5 E oko 550 evra

Panasonic Viera TX-P 42 X60 oko 340 evra

Ima tu jos nekih panasonic modela u ponudi (plazme od 42 i raznih LED...) ali da ne zamaram preterano.

 

Ako neko ima neki predlog unapred sam zahvalan!

Link to comment
Share on other sites

U svakom slucaju plazma daje lepsu tj prirodniju sliku. Mora da se formira ekran i pazi prvih nekoliko stotina radnih sati da nema nepokretne slike na ekranu. Deklarisane su obicno na 100k radnih sati.

Ako ti filmovi nisu imperativ vec svakodnevni program, idi na neki led tv ali u svakom slucaju HD kanali. Za obicne SD kanale crt tv i dalje su neprevazidjeni.

Da, sta god mislio uzmi sto veci ekran. Uzmimo npr 3m razdaljine od ekrana. Koji god da uzmes zeleces veci i kako 50" nece biti bas toliko malo, 32" delovace ko kugla sa ribicama a 42" ko komp monitor.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...