Jump to content


Yarbo


Lucky Strike

Recommended Posts

Imam ja YARBO Audiophile German interkonekt, silver plated pure coper, evo ovaj sa slike, kazu da se sve njihovo pravi u Kini, elem znam samo da je kabl vrhunske izrade, probavao sam stvarno svasta u sistemu ali on mi se pokazao do sada najbolje, po zvuku oduvao je bukvalno Supru EFF1, Van den hul neki 102 MkIII halogen free, ma donosili su svasta i moji drugari audiofili neke pravljene kablove navodno dobre zice iz Amerike i posle probe odose pokunjeni, naravno govorimo o cenovnom rangu od oko 30-50 EUR po kablu, mada ovaj kablic mislim da preko kosta oko 70 EUR, nemoj me drzati za rec, eto to su moja iskustva sa tom firmom, nadam se da sam ti pomogao.

post-9691-0-40608400-1382109939_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Trenutno imam pojacalo Vincent SV-233, cd plejer Myryad MC100, oni su povezani sa pomenutim Yarbo interkonektom, zvucnicki kablovi su HiDiamond 1, isto su mi se super pokazali a zvucnici su najslabija karika trenutno Monitor Audio RS1. Napominjem da sam testiranja Yarbo kabla koji te interesuje vrsio sa malo ozbiljnijim kutijama kao sto su B&W 704, Audio Physic Tempo 3 i Audiovector Signature M1 koje sam ranije posedovao, a nadam se da cu se uskoro opet ponoviti nekim boljim zvucnicima  :listen

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

 

Meni deluje da je cena po metru, bez obzira što piše "piece" :)

Mada, slanje je preskupo za metar...

 

Još piše:

"Package Weight:2.000kg (4.41lb.)

 Package Size: 40cm x 50cm x 60cm (15.75in x 19.69in x 23.62in)"

 

Mislim da nema šanse da 100m teži malo?

Link to comment
Share on other sites

Имам овај Јарбо кабл. Може да Ñе кориÑти и за баланÑирану и не баланÑирану везу. Квалитет је одличанм, црвена изолација је тефлон а жице Ñу поÑребрене.

 

Звучно одличан   :thumbsup2

 

dnfxo3.jpg

 

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Meni deluje da je cena po metru, bez obzira što piše "piece" :)

Mada, slanje je preskupo za metar...

 

Još piše:

"Package Weight:2.000kg (4.41lb.)

 Package Size: 40cm x 50cm x 60cm (15.75in x 19.69in x 23.62in)"

 

Mislim da nema šanse da 100m teži malo?

Evo još jedan link za razmišljanje.

 

Yarbo ÄinÄevi koji mi se sviÄ‘aju kod njega koÅ¡taju 6.25€ a na Taobao 5.5€ Å¡to je skroz OK.

 

Cene kablova su mu 4 puta veće nego na Taobao, što verovatno oslikava težinu uvoza ovakvih stvari.

 

InaÄe, na Taobao ima prelepih replika firmiranih zvuÄnih kutija, sa navodno originalnim Seas ili Scan Speak drajverima, da Äoveku pamet stane. SvaÅ¡ta mi palo na pamet kad sam video neke od njih, u smislu traženja naÄina da se to uveze.

 

Ima jedan prodavac sa KP iz Subotice koji ima gomilu kineskih konektora na prodaju, poneÅ¡to kineskih kablova i dva para Sonus Faber zvuÄnika. Hmmmm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...