Jump to content


Naš forum.


空也

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dokle ces ti da menjas ovu poruku, al evo ti odgovor i na izmenjeno pitanje!!!!! Kultni kafe u Pop Lukinoj ulici zove se  Jazz In Caffe i nalazi se u Pop Lukinoj 1.

 

1. Kafe se zove Sherwood ( i nalazi se na uglu Pop Lukine i Karađorđeve ulice)

2.u0LcwW9.gif

Link to comment
Share on other sites

Vlasnik foruma boli ga sta ko misli. Ako covek zeli trolove, imace trolove. Njegova kuca, njegovi zakoni, a kome se ne dopada nek si ide i gotovo. 

 

Nista gore nego kad imas musterije koje samo nesto traze i zahtevaju. Ko mala deca samo se zalite i kukate. Fuj.

 

Apsolutno ga podrzavam u nacinu razmisljanja. To treba u knjige preduzetnistva napisati kao pravilo poslovanja.

 

Tolko!!!

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Glupiraj se koliko hoces sa forumskim pisanjem ali citiranje vlastitih imena mora biti onako kako jesu. Nije Matea nego Mateja, i general Zivojin a ne Zivoin i sl. Pokazi postovanja prema velikanima!

Ko siroma sto napisa za tebe, jesi Pedro ili Pdro.

 

Zovi te me ako treba i Pdro ja se neljutim samoi nemoj da me vređate i za.....te!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Vlasnik foruma boli ga sta ko misli. Ako covek zeli trolove, imace trolove. Njegova kuca, njegovi zakoni, a kome se ne dopada nek si ide i gotovo. 

 

Nista gore nego kad imas musterije koje samo nesto traze i zahtevaju. Ko mala deca samo se zalite i kukate. Fuj.

 

Apsolutno ga podrzavam u nacinu razmisljanja. To treba u knjige preduzetnistva napisati kao pravilo poslovanja.

 

Tolko!!!

 

:wave2

 

Samo ka ti nisi torll, a zasto si onda i skoim ciljem postavljao teme o vegetariancima i ostale u koima su se ljudi na smrt posvadili  a i na mojoj temi si bio dosta aktivan sa za....em???? Ja mislim da si to radio samo zato sto volis da pravis knflite medju ljudima i da nas za....aÅ¡ sve malo a posebno mene!!!! Tolko!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja tebe kdidndi? Kad si ti to oeirngjzien i zbog cega neki irkdndosuf su fmoednowbr? To sto ti osieotpcsn ne znaci da treba i neko drugi da se rodndowvrifneof !!!

 

Ne bi da toluem al ti si amlo nevaspitan i bezobrzan a i meni stavljate  na dusu da stalno postavljam linkove ka sajtu kupuem-prodaem a sat vi svi posebno ti kao neradite????? Tamo na temi Z-5500 clan trazi savet a ti si djolo prvi munevito postavio dva linka ka sajtu kupuem-prodaem samo da se zna!!!! Znaci kad sam aj upitanju nemoze a kad vas par  vodecih za...nata onda moze!!!! Samo da se zna!!!! Tolko!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ne bi da toluem al ti si amlo nevaspitan i bezobrzan a i meni stavljate na dusu da stalno postavljam linkove ka sajtu kupuem-prodaem a sat vi svi posebno ti kao neradite????? Tamo na temi Z-5500 clan trazi savet a ti si djolo prvi munevito postavio dva linka ka sajtu kupuem-prodaem samo da se zna!!!! Znaci kad sam aj upitanju nemoze a kad vas par vodecih za...nata onda moze!!!! Samo da se zna!!!! Tolko!!!!

Mesas jrnrirnc i zabe. Poenta je da si ti orkenkxejj dok neko drugi keodbdns i onda kdkdosnsn. Nadam se da me razumes.

Link to comment
Share on other sites

djolodjolo kida...moderacija se realno zaj...la sa ovom kreaturom, ali proci ce i to. Realno bilo bi tek glupo da sad popustaju.

Ne verujem da se ekipa osipa oko ovoga, ali ako da, onda nek pale. Ovo je smesurija od razloga.

Pominju se elitni clanovi...njih u ovim temama ionako nema. Jedino je lose sto ih inace nema. To je  problem. Ja sam npr od nekolicine njih dobio solidne savete i mislim da znace forumu, al ok, kako god.

Pozdrav 

Link to comment
Share on other sites

Pedero, reci ti nama da li znas ko je bio Joca Vrućina? Nešto što svaki Valjevac treba da zna a nema u Google-wiki...

 

Neki kazu da ej bio glumac amater neki kazu da je bijo kavandzia a neki kazu da je bio budala ali samo znam da su ga svi postovali a nadimak je dobijo po tome sto nikako nie voleo vrucinu, stalno je isao i vikao jao vrucina jao vrucina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...