Jump to content


Aiwa AX-7550 AM/FM solid state stereo receiver


Contraband

Recommended Posts

Posedujem dotiÄni model risivera i odgovorno tvrdim- sve pohvale za pouzdnaost, kvalitet izrade i zvuk.
Izlazna snaga mu je 2 x 28 vati na 8 oma odnosno 2 x 30 vati na 4 oma, trenutno je uparen sa Pioneer dvosistemskim zvuÄnim kutijama CS 353 od 30- 40 vati i mogu reći da komÅ¡ijskim kokoÅ¡kama otpadaju pera kad pojaÄam do 4 (a ide do 10 :lol:). 


 

post-30657-0-21124300-1381862335_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Lep risiver ali ja trenutno imam jedan od koga bi Aiwi poispadali svi dugmici. i sta sad? Novi si clan Foruma ocigledno i nisi jos (verovatno) shvatio da postoji odeljak "Vasi sistemi" gde se mozes predstaviti adekvatno. A svrha ovog sporta nije maltretiranje komsijskih kokosaka vec uzivanje u kvalitetnom slusanju muzike. Ne kupuju se jaka pojacala od 100W++ da bi se nervirali drugi ljudi vec je spisak benefita sasvim drugaciji ali o tome mozes procitati dosta toga na ovom Forumu i nauciti dosta stvari,samo ako hoces. Ja toliko... Sve najbolje!!! :wave2

Link to comment
Share on other sites

Lep risiver ali ja trenutno imam jedan od koga bi Aiwi poispadali svi dugmici. i sta sad? Novi si clan Foruma ocigledno i nisi jos (verovatno) shvatio da postoji odeljak "Vasi sistemi" gde se mozes predstaviti adekvatno. A svrha ovog sporta nije maltretiranje komsijskih kokosaka vec uzivanje u kvalitetnom slusanju muzike. Ne kupuju se jaka pojacala od 100W++ da bi se nervirali drugi ljudi vec je spisak benefita sasvim drugaciji ali o tome mozes procitati dosta toga na ovom Forumu i nauciti dosta stvari,samo ako hoces. Ja toliko... Sve najbolje!!! :wave2

Video sam, predstaviću vam kompletan sistem, Äim uslikam; a ono za kokoÅ¡ke je bilo viÅ¡e iz Å¡ale, uostalom, toliko poznajem audio opremu da znam da se ona kupuje radi sebe i sopstvenog uživanja u zvuku, a na ovaj sistem Å¡to imam sam ponosan jer sam ga sam zaradio, pa moram malo i da se hvaliÅ¡em :D Vidimo se na podforumu  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...