Jump to content


harman kardon hk3250 i JBL tlx 121


Ni ko la

Recommended Posts

Pa valjda je važnije da saospÅ¡tis svoje miÅ¡ljenje i iskustvo, utiske o obe kombinacije, pa da se o tome diskutuje. Jer nemaÅ¡ dilemu, da li da menjaÅ¡ jedne zvuÄnike za druge uz pomenuti Harman , već si ih koliko vidim već promenio. Ne verujem da je znaÄajan broj Älanova imao prilike da uz baÅ¡ to pojaÄalo, sluÅ¡a i jedne i druge zvuÄnike. Zato mislim da je dobro da Äujemo Å¡ta ti kažeÅ¡, pa se razvije diskusija (konstruktivna, nadam se).

Link to comment
Share on other sites

Da obrazlozim. Sa sharpom sam pre harmana koristio Kenwood pojacalo,iz KA serije,ali kad sam uzeo harmana,veoma je ocita razlika u zvuku sa sharpom. Pre mesec dana sam uzeo JBL i povezao sa harmanom,i mogu reci s obzirom na velicinu zvucnih kutija izmedju JBL i Sharpa,JBL daje veoma cistiji i dublji zvuk sto je mene veoma zacudilo. Voleo bih da cujem misljenje clanova koji su culi kako ovi zvucnici rade jer sam relativno nov u hi fi svetu.

Link to comment
Share on other sites

Meni je HK3250 osnova sistema B, mogu reći da je životinja, iako u relativno neuglednom pakovanju (nervira me konkretno plastiÄna kapa potenciometra, koja deluje jako jeftino). Kod mene HK pogoni Bowers & Wilkins DM302, pokazalo se kao fantastiÄna kombinacija - nisam mogao da verujem koliko basa može da izaÄ‘e iz onako skromnih kutijica. Verujem da će HK da radi do zauveka, iako je već dosta preturio preko glave.

Link to comment
Share on other sites

Meni je HK3250 osnova sistema B, mogu reći da je životinja, iako u relativno neuglednom pakovanju (nervira me konkretno plastiÄna kapa potenciometra, koja deluje jako jeftino). Kod mene HK pogoni Bowers & Wilkins DM302, pokazalo se kao fantastiÄna kombinacija - nisam mogao da verujem koliko basa može da izaÄ‘e iz onako skromnih kutijica. Verujem da će HK da radi do zauveka, iako je već dosta preturio preko glave.

HK3250 veoma jeftino izgleda,ali moje iskustvo sa njim je fenomenalno,a sto kazete,takodje JBL TLX 121 su velicine priblizno B&W DM302 a dubina im je perfektna,cak i bolja od sharpa koji sam naveo koji ima 2basa od 8 inca :) https://www.google.rs/search?q=sharp+cp+7700&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ZRRMUqmIA4nj4QS2-oHABQ&ved=0CCsQsAQ&biw=1280&bih=699&dpr=1#q=sharp+cp+7700+mk3&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=wsZ5IzzVfC36HM%3A%3BVtskJQaRIkFXLM%3Bhttp%253A%252F%252Fimages41.fotosik.pl%252F10%252Fcecb02a5c26c2738.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Farchiwumallegro.pl%252Fsharp_cp_7700_h_mk2_wolnostojace_150230w-439529997.html%3B600%3B800

Link to comment
Share on other sites

Kao neko ko koristi kombinaciju h/k & JBL,  uvek se radujem kada Äujem da je joÅ¡ neko zadovoljan. Da se množimo i uskoro proglasimo ''nezavisnost''.

:cheers

 

Harman Imperija nasuprot Linn/Naim Republike i Tehniks Svetiliste. Nije losa ideja.

 

JBL, Harman/Kardon, Infinity, AKG, Mark Levinson, Revel, Lexicon, Soundcraft, dbx, Studer, Crown...  faint.gif

Link to comment
Share on other sites

Harman Imperija nasuprot Linn/Naim Republike i Tehniks Svetiliste. Nije losa ideja.

 

JBL, Harman/Kardon, Infinity, AKG, Mark Levinson, Revel, Lexicon, Soundcraft, dbx, Studer, Crown...  faint.gif

Infinity,a? Takodje imam Infinity reference 61 na yamaha RX-V595a rds,takodje su fenomenalni  :thumbsup2  :banana Inace Infinity sam kupio za 50e u Nemackoj samo sto su vesanja na 2 basa bila otisla,pa sam ja to ovde sredio,i gruvaju sad kao ludi :D

Link to comment
Share on other sites

U Harman imperiji moramo zvati DVV da bude Darth Vader. 

Nažalost DVV nije dobrodošao na forum, ima mnogo oponenata, kao i repova koji se vuku od ranije.

 

 Ja ću da otvorim Clatronic udruženje graÄ‘ana, imam njihov mikser :talasi  možda joÅ¡ neko ima na primer peglu, pa da se družimo i razmenjujemo hvalospeve? :)

Imam peglu, koja stoji u servisu već dva meseca i nemam nameru da je uzimam nazad. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...