Jump to content


Dobrodošli u Sony fan club!


cceda

Recommended Posts

Bolje i to nego sonofil. Od Sonya imam samo Sony Eriksone , prvi (098) mobitel mi je bio " jednoruki Ä‘ek" ako ga se tko sjeća . I za moju ćercu sam kupio " My first Sony " onaj  s mikrofonom kao Å¡to je prikazan ovdje samo stereo i to prije 24 god. u free shopu , a koÅ¡tao je tad 100 tinjak Dem. Za divno Äudo i danas radi tuner , kazić ne . Danas ga Äereći njezina kćer , Å¡to je siromak proživio , ali se ne da .:)

Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja upišem:

 

TA-F730 ES

TA-F550 ES

TA-E2000 ESD

STR-DB840 QS

TC-K950 ES

TC-K808 ES

TC-WR901 ES

DTC-55 ES

CDP-X202 ES

CDP-XB720 QS

ST-S570 ES

DAR-1000 ES

MD-S JA3 ES

PS-Q7

 

WM-D6C 3 komada

WM-DD9

+ ostalih walkman-a nezna im se broj.

 

D-150

D-250

D-Z555

D-311

+ ostalih discman-a nezna im se broj :wave2

 

Može se reći da sam ljubitelj Sony-ja.

 

A jel sve ovo lopatom tovariÅ¡ kada ih prebacujeÅ¡ sa taÄke A na taÄku B. :D

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Juce videh da ste otvorili lepu temu, pa sam nocas nasao vremena da malo prelistam sta se pise. Obzirom da je faza uclanjenja i predstavljanja, red je da se i ja legitimisem, a vi procenite da li sam kvalifikovan za clana. 

 

Umesto nabrajanja i postavljanja fotografija Sony uredjaja koje sam posedovao i koje sada posedujem, prilazem link za sopstvenu temu na cuvenom Agoraquest-u, gde su sve Sony prvoborci.

 

http://www.agoraquest.com/viewtopic.php?topic=39742&forum=51

 

Da vas ne zbuni samo moja prijavljena lokacija na Agoraquest-u (ime je isto), jer sam u trenutku postavljanja te teme ziveo u Kaliforniji (San Diego), sto se ne poklapa sa trenutnom adresom koja je na posve drugom kraju sveta.

 

Radujem se druzenju na ovoj temi, razmeni informacija u cilju evociranja uspomena, kao i u cilju pracenja sta nam novo dolazi iz Sony produkcije.

 

Srdacan pozdrav iz predgradja pakla  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Ево и најважније Ñтвари за клуб:

http://www.kupujemprodajem.com/Sony-8044659-oglas.htm?filter_id=22118627

15chx12.png

:wave2

Ево и најважније Ñтвари за клуб:

http://www.kupujemprodajem.com/Sony-8044659-oglas.htm?filter_id=22118627

15chx12.png

:wave2

Stavicemo je na ulaz Sony club-a.....

Sad imamo obeležje,predsednika,sekretaricu,osnivaÄa i bogami debelu lustu clanova za samo dva dana.

Naravno klub je internacionalni sto me bas raduje i nadam se da ce jos clanova doci od preko....pozivam i se ostale clanove iz drugih clubova/republika da nam se pridruze.

Svi s'prijateljskim namerama su uvek dobrodosli... :-) B-)

Link to comment
Share on other sites

Važe li se ovde starudije od zvuÄnika od 30 i viÅ¡e leta? Imam jedne i jako sam zadovoljan ali ne znam da li se priznaje takav komad neuglednog hardvera.

Ðаравно, још ако је урађена преправка Ñкретница?!    :thumbsup2

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Nije bitno sta je bitno je da zelis da budes drug Älan.

Dobrodosao u Sony fan club ;-)

 

Ako je takav sluÄaj, onda da se zapljunem i ja. Imam Sony SS-G1 MK2 zvuÄnike, kupio vrlo sluÄajno zahvaljujući predlogu jednog uvaženog kolege za sitne pare, oduÅ¡evio se, onda Ston uradio Extra refreÅ¡eranciju skretnica i ugradnju boljih terminala i stvarno mogu da kažem da sam vrlo zadovoljan sa zvuÄnicima. Tad sam i poÄeo malo viÅ¡e da obraćam pažnju na Sony, priznajem da me nije privlaÄio ranije, da prostite.

 

Evo Å¡kljocnuh sad sa fiksnim telefonom, to su ovi na belim ciglama

 

post-10102-0-90070600-1380821552_thumb.j

 

Sony je ovde spakovao sve Seas drajvere, kompresiona je kutija, osetljivost 91db, vrlo lako svira, meni se svideo jer zvuÄi baÅ¡ kako treba nevezano od toga Å¡ta se sluÅ¡a. Ume da udari kod tvrÄ‘e muzike, može da laidbackuje kad treba, bas je odliÄan (za Reggae :facehearts ) sredina je super (papirni vrlo fini srednjak), visoki ne smaraju nikad, za ovo Å¡to ja sluÅ¡am a to je Å¡iroka lepeza, Äini mi se da mi je upala kaÅ¡ika u med potpuno nenadano.

 

Eto, od mene za Sony jedan veliki plus :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Ðаравно, још ако је урађена преправка Ñкретнива?!   :thumbsup2

 

:wave2

 

Hej Stone, majstore! Već sam ti se sto puta zahvaljivao, uradio si pravu stvar za starog Ujaka :klanjanje .

 

Ne mogu da nađem slike skretnica sad, prava lepota da se vidi :facehearts .

Link to comment
Share on other sites

Ako je takav sluÄaj, onda da se zapljunem i ja. Imam Sony SS-G1 MK2 zvuÄnike, kupio vrlo sluÄajno zahvaljujući predlogu jednog uvaženog kolege za sitne pare, oduÅ¡evio se, onda Ston uradio Extra refreÅ¡eranciju skretnica i ugradnju boljih terminala i stvarno mogu da kažem da sam vrlo zadovoljan sa zvuÄnicima. Tad sam i poÄeo malo viÅ¡e da obraćam pažnju na Sony, priznajem da me nije privlaÄio ranije, da prostite.

 

Evo Å¡kljocnuh sad sa fiksnim telefonom, to su ovi na belim ciglama

 

attachicon.gifPhoto0138_mini.jpg

 

Sony je ovde spakovao sve Seas drajvere, kompresiona je kutija, osetljivost 91db, vrlo lako svira, meni se svideo jer zvuÄi baÅ¡ kako treba nevezano od toga Å¡ta se sluÅ¡a. Ume da udari kod tvrÄ‘e muzike, može da laidbackuje kad treba, bas je odliÄan (za Reggae :facehearts ) sredina je super (papirni vrlo fini srednjak), visoki ne smaraju nikad, za ovo Å¡to ja sluÅ¡am a to je Å¡iroka lepeza, Äini mi se da mi je upala kaÅ¡ika u med potpuno nenadano.

 

Eto, od mene za Sony jedan veliki plus :thumbsup2

 

Pazi kada zalivaš cveće da ne upropastiš Ston-ov rad. :thumbsup2

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Kod mene u polici od Sonija se nalaze 3 komponente.

 

 Tjuner-ST-D-777 ES

 Dek-TCK-909-ES

 DAT-DTC-60-ES

 

Sigurno bi tu bio i neki cd plejer iz serije 7,ali strah od crkavanja lasera uvek nadvlada staru ljubav prema Sony plejerima...Evo i par slika...

 

post-11236-0-21515700-1380825373_thumb.j

post-11236-0-97196900-1380825382_thumb.j

post-11236-0-95295100-1380825391_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...