Jump to content


Dobrodošli u Sony fan club!


cceda

Recommended Posts

Dobrodosao u Sony fan club.... :smile: tehnika ti ide od ruke ali

Prvenstveno ti skidam kapu za malu Mariju i mekić.... Svaka cast!!!!! :smile::-)

 

Hvala Cedo. Poslednjih meseci oprezno spremam jedan daleko potresniji tekst, zivot cesto tece tamo gde on hoce, a ne gde bismo mi zeleli.

Link to comment
Share on other sites

Kada sklapate sistem od razlicitih komponenti, razlicitih proizvodjaca, rizikujete da sve izgleda kao da je skupljeno sa lokalnog buvljaka. 2009. sam hteo da dignem ruke od svega i napravim lep sistem kao Pavlaka :)

 

Evo i slike: TAFA5ES, STSA5ES, TCKA6ES i CDPX5ES. Sve rasklopljeno, ocisceno, ploce oprane... izgled za desetku:

 

post-9475-0-80227600-1380937973_thumb.jp

 

Nazalost, ovaj sistem je zvucao toliko skromnije u odnosu na moj standardni da sam posle par dana odustao.

Link to comment
Share on other sites

Jos jedna sjajna sprava Sony HAR-L500, CD riper i HDD snimac. Ozbiljno napravljen uredjaj za koji malo ko zna. Puno vrlo korisnih opcija, kvalitetne elektronike, pa cak i sa dampiranim HDD-om. Naravno, Sony ne bi bio Sony kada bi pruzio podrsku do kraja: softver (nije neophodan za rad, ali je koristan) razvijen je samo za W98. Sramota, jer je neko ulozio puno rada u ovu masinu.

 

Preko KP niko nije hteo da ga kupi, a neki drugi riperi koji su imali inferiorniji zvuk (Terratec, recimo) su se prodavali za veci novac... zavrsio je kao poklon.

 

post-9475-0-75668800-1380939174_thumb.jp

post-9475-0-02833400-1380939182_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...