Jump to content


Dobrodošli u Sony fan club!


cceda

Recommended Posts

9 minuta ranije, JTGTS said:

Mene ne boli ništa ja plaćam struju da bi mogao da uživam u muzici.

E' mene boli jer mi je eps duzan od 2007 godine 150000 rsd, a uz to placam struju.

Ako nema te nista zanimljivo voleo bi da pisete o temi a ne o epsokradiji.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tobra said:

E' mene boli jer mi je eps duzan od 2007 godine 150000 rsd, a uz to placam struju.

Ako nema te nista zanimljivo voleo bi da pisete o temi a ne o epsokradiji.

:wave2

Neznam o čemu se tu radi ali ja koliko znam EPS -u nije problem da isplati te pare ako je sve ok .Nego to više nije ni bitno, ružno je da se tako obraćas ljudima koji rade u epsu a nemaju veze s tim što ti se dogodilo šta god to bilo.

Znači ja bi sada trebao da pljujem sve taxiste jer me je jedan od njih davno za nešto zjb. Taxokradje jedne :D

Link to comment
Share on other sites

39 minuta ranije, JTGTS said:

Šta od sonyjevih zvučnika vredi pomenuti ,ja sam davno imao neki par sonyjevih zvučnika 3 way 20cm bas kompresione mislim da su bile oko 60w pristojne kutije dosta lepo su svirale.Probaću da nadjem oznaku modela.

Od sony jedino sta mi sad pada na pamet je njihova cuvena serija G zvucnika. Svi do jednog od G1 do G7 su bili na dobrom glasu. I dan danas su.

Link to comment
Share on other sites

Ko nema clansku knjizicu (ne partijsku) Sony fan kluba neka slobodno produzi dalje i molim vas da ne trolujete po Sony fan club-u vec razmenjujte iskustva vezano za temu u kojoj pisete a ne o svemu sto vam padne na pamet.

Ja sam ovu temu pokrenuo zbog ljudi na ovom forumu koji vole Sony .... pa nek tako i ostane;

:wave2:wave2 hvala drugari ..

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dve novine za Sony klub STR-DA50ES, odlican risiver kad mu se ugodi zvucnicima...ali ne bih sad o tome.

Druga sprava, mislim izuzetno retka DAT Sony DTC-670 Swoboda modifikacija.  Za razliku od CD plejera sa njihovom modifikacijom, ovde u blagodetima moze da se uziva i kroz njegovu upotrebu kao DAC. Dodat je torusni transformator kao i ova ogromna ploca koja se nalazi iznad njegove osnovne. Zvucno... ukratko FENOMENALNO.

20160428_153549.jpg

20160428_152112.jpg

20160428_152127.jpg

20160428_130332.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ljudi jel ima neko predlog za neki dobar sonyjev tuner?

I da dali ima neki nacin da moj 222 ne preskace kada ga pojacam na trecinu i vise.Pokusao sam da ga stavim na sundjer drzao u rukama ko zna sta sve nisam probao jedino sto mi pada na pamet je da ga otvorim i da stavim neki sundjer ublazivac izmedju same kutije i transporta ili je to neizbezno posto imam kappe 7 u 16 kvadrata XD

Link to comment
Share on other sites

59 minuta ranije, JTGTS said:

Ljudi jel ima neko predlog za neki dobar sonyjev tuner?

I da dali ima neki nacin da moj 222 ne preskace kada ga pojacam na trecinu i vise.Pokusao sam da ga stavim na sundjer drzao u rukama ko zna sta sve nisam probao jedino sto mi pada na pamet je da ga otvorim i da stavim neki sundjer ublazivac izmedju same kutije i transporta ili je to neizbezno posto imam kappe 7 u 16 kvadrata XD

Bilo koji...jer je kvalitet muzike na nasim stanicama ionako krš . Ako baš mora onda neki stariji ES ili noviji st-se 500, 700. Moguće da ti je laser u 222 na izdisaju , ili "panjiš" te kappe po Rihteru !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...