Jump to content


Dobrodošli u Sony fan club!


cceda

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Imam priliku dobiti ovaj komad pa me zanima da li će raditi ili služiti kao ukras 

 

УкраÑ, ја Ñам такав одавно раÑкупуÑао, ал твој будући бих радо удомио  :roll:

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zanima me da li Sony ima neko pojacalo bez tonskih kontrola ,mislim da sam pre 10-ak godina video u jednom britanskom casopisu model iz one obicne Entry serije (sto imaju zakosene donje ivice uredjaja),mislim da je iz 1993 god pa me zanima ako neko ima neku sliku ili neki podatak o tome

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja se ponovio srebrnim vizuelno perfektnim sistemom sa ruckama i metalnim rekom na tockicima: PS11, TA11, ST11L, TC188SD i stotinak ploca medju kojima su se nasli Fleetwood Mac Rumours, ELP - Picture at Ex.., Santana Caravanserai i jos mnogo bisera iz vremena sedamdesetih, naravno Philips, RCA...

Link to comment
Share on other sites

Ja se ponovio srebrnim vizuelno perfektnim sistemom sa ruckama i metalnim rekom na tockicima: PS11, TA11, ST11L, TC188SD i stotinak ploca medju kojima su se nasli Fleetwood Mac Rumours, ELP - Picture at Ex.., Santana Caravanserai i jos mnogo bisera iz vremena sedamdesetih, naravno Philips, RCA...

bravo da li moze neka slika .

Link to comment
Share on other sites

Evo malo ponova, nisu ES, ali lepo stoje uz ES...

Hvala Austin-u na wr-890, a i nabavci wr835s

 

WR901ES je dek koji me je naterao da promenim misljenje o duplim reversnim dekovima, ova dva su nabavljena za delove...ali sam ih iz dosade servisirao tako da su i oni sad tip top stanje...

 

post-11811-0-32788000-1405086804_thumb.j     post-11811-0-29016600-1405086862_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...