Jump to content


Dobrodošli u Sony fan club!


cceda

Recommended Posts

Tacno tako, nismo nikad ni bili, mi smo low down end :) , ali kako god okrenes....

Sony! One, and only.

 

Usput Izgleda da se rodila nova ljubav... bio sam okoreli protivnik cd plejera sa laserom kss270,271,272,273aaa.... ali sad me bas briga...

Savrseno. Nego garav ti CD plejer nesto.. :-)
Link to comment
Share on other sites

N'umem ja da lemim, to mi je komÅ¡ija uradio za Äokoladu, ja sam odradio fiziku, a da li ima razlike - ne znam.Sve mislim da bi trebalo da bude - da ne bude džaba sam kreÄio. Volim da mislim da ima razlike ali nema teorije odmah da uoÄim. MuziÄka memorija je zahebana stvar     :listen

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ову Ñправу Ñам Ñлушао и одлична је а кошта око 26000 динара. При том има и ÐФЦ.

 

http://esupport.sony.com/CA/p/model-home.pl?mdl=CMTSBT100&LOC=3#/howtoTab

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ljudi moze pomoc, mogao bih uzet sony str db 940 za nekih 120evra mozda i malo manje, vrijedi li tih para, slusao bih preko njega muziku sa kompa sa tv, gledao filmove, koristio za rodjendane i slicno, otvarao sam ovu temu vec ali bih htio da cujem jos, kasnije bih uzeo neke bolje zvucnike za njega i cd plejer, svi savjeti su dobro dosli, hvala vam puno

Link to comment
Share on other sites

Ljudi moze pomoc, mogao bih uzet sony str db 940 za nekih 120evra mozda i malo manje, vrijedi li tih para, slusao bih preko njega muziku sa kompa sa tv, gledao filmove, koristio za rodjendane i slicno, otvarao sam ovu temu vec ali bih htio da cujem jos, kasnije bih uzeo neke bolje zvucnike za njega i cd plejer, svi savjeti su dobro dosli, hvala vam puno

 

Nemoj da se razmišljaš nego uzimaj pod uslovom da je u ispravnom stanju.. cijena je više nego povoljna za takav uredjaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...