Jump to content


Dobrodošli u Sony fan club!


cceda

Recommended Posts

E vidis to je problem... nece da crkne majke mu ga...

Al oce da se isprlja, da spekne mast, da popusti elektrolit, pa se odma nagrne na pot od struje na laseru, pa ga upokoji za par nedelja...taj scenario mi je vrlo poznat.

A ocistiti, podmazati, osveziti...ma jok...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao par plejera sa tim laserima I ni jedan nije crkao ali sam ih prodao iz straha... tacnije 3 komada, I dan danas rade I niko nema problem. Sve zavisi kako ti mozak funkcionise. Ja sam I imao tri iz straha ako crkne jedan sta cu onda sa njim, pa sam kupio jos jedan, onda sam se uplasio za taj drugi I na kraju shvatio da nisam normalan I prodao sva tri. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao par plejera sa tim laserima I ni jedan nije crkao ali sam ih prodao iz straha... tacnije 3 komada, I dan danas rade I niko nema problem. Sve zavisi kako ti mozak funkcionise. Ja sam I imao tri iz straha ako crkne jedan sta cu onda sa njim, pa sam kupio jos jedan, onda sam se uplasio za taj drugi I na kraju shvatio da nisam normalan I prodao sva tri. :)

Posteno, pola ti se oprasta. Ne mogu reci da i ja u par navrata nisam pomislio tako. Ali...sta bude sa kolima kad im potrosis motor, kad ih potrosis...e i kao sve ostalo u zivotu, nista nije vecito.

Ti plejeri su se pokazali kao ultra kvalitetni, vecina njih je stara od 15 pa do skoro 30 godina, i vecina radi. Kolko im je jos ostalo ne zna se. Nije se ocekivalo ni ovo mislim. Al da im je vreme za blagi remont i osvezavanje to stoji. I onda ce im ostatak biti laksi. Niko me misli da su veciti..

Link to comment
Share on other sites

Bane, lakse mi je da slusam xb930qs, istrpim malo gori zvuk ovo ono, ali ne cvikam za laser, a I ako rikne ima ga u "tempu" kosta 700dinara I udri, a evo sta sam preziveo sa ovim mini diskom, zvuci predivno, zaljubljen u zvuk , a onda vrisnuo laser, e onda krece igranka  I trka sa preprodavcima, uvaljivanja, sitni pokusaji prevare, zivci, telefoniranja,vreme itd.

Jebo muziku ako treba 3 meseca zivce da iskidam da bi slusao doticni plejer, ne mogu da verujem da ga nisam bacio.

Sad sam ga resio, radi savrseno, ali ide od mene I vise nikad nista sto podseca na njega necu uzeti.

Link to comment
Share on other sites

Pomisao na laser me uopšte ne opterećuje. Za nov plejer sa tako kvalitetnim zvukom bih morao da odvojim nekoliko hiljada Eur, s tim da mi više leži ovaj "starinski" analogni nego današnji, po meni preterano transparentni (tanak) zvuk. Verovatno bih među tim skupim plejerima našao i nešto bolje od ovog Sony-ja, ali nisam u prilici da ih slušam, osim na sajmovima (bio na poslednja dva).

 

Elem, ćuti i slušaj. Već se za ovih šest-sedam godina isplatio, koštao me 500Eur.

Link to comment
Share on other sites

Citav xb930 kosta ko pola lasera I to u momentima kad ga ima , ali ajd sada, sa tobom nema polemike oko toga. Sve zavisi ko je na sta spreman, ja licno nisam, volim ih opasni su I to se zna, ali nisam tip koji ima stomak za tu vrstu zajebancije, tim pre sto bih ja to odma da bacim, znas I sam. Meni je bolja varijanta da dodjem kod tebe I naslusam se tog zvuka kad mi bas prifali, a usput se I najedem kotlica itd :P to mi vec debelo ima smisla

Link to comment
Share on other sites

Vezano za 3000es... Preskacem.

Koja bi bila neka realna cena za 2400es? U oglasu je stajalo 350e, a sad je stvar Zdogovora.

Taj neki ES bi zamenio sadasnji QS koji bi otisao u spavacu... Pretpostavljam da je ovaj 2400 mnogo bolji od 940 u svim segmentima, osim 10w manje po kanalu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam Äuo da, kad se dugo sluÅ¡aju crne 1070-ce, praÅ¡ina prosto voli da se zalepi ulazeći u svaku poru otvora za ventilaciju.

Stoga sam ja odluÄio da napravim vakum odeljak u prostoriji gde sluÅ¡am muziku u koji će da bude smeÅ¡ten samo crni Sony 930 !

Link to comment
Share on other sites

Ja sam Äuo da, kad se dugo sluÅ¡aju crne 1070-ce, praÅ¡ina prosto voli da se zalepi ulazeći u svaku poru otvora za ventilaciju.

Stoga sam ja odluÄio da napravim vakum odeljak u prostoriji gde sluÅ¡am muziku u koji će da bude smeÅ¡ten samo crni Sony 930 !

Ha ha .. oce to od dugog slusanja,ja sam moj izduvao na kompresor vidjet cu kako se lepi posle ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...