Jump to content


Dobrodošli u Sony fan club!


cceda

Recommended Posts

Volim ja kad neko pokusa da me ubedi u nesto tako.

Kako moze dobar tv da bude za 500-600 eura....

Pa samo ploca za napajanje je ~150-200e,glavna ploca ne ispod 200e i sta ostaje za panel?

100 keka pa kao to moze da ima dobru sliku...

Al necemo o tome da se nebi neko od nasih forumasa osetio neprijatno...

I te kako može da bude dobar tv za 500-600 eura samo treba malo potražiti ... proÄitati recenzije, poneÅ¡to od recenzija izadje i u hi-files Ja sam spominjao do 32 " i naÅ¡ao model c650 najjaÄi model za tu godinu kad je izaÅ¡ao sad naravno postoje bolji (nije maÄ‘ar nego Å¡panac :)) Ja sam prezadovoljan .. Najveći problem je kod nas u cg Å¡to svaki operater nudi rezoluciju od 576 p ( maximum)i kad ljudi uzmu veći tv Äude se zaÅ¡to im slika nije Äista i oÅ¡tra poput mojeg.. Da ne kvarimo temu SONY je odliÄan izbor i cijene su im zna se ;).JoÅ¡ jedna bitna stvar koju sam ja uradio  na licu mjesta je provjera originalnosti samog panela Å¡to se može provjeriti kod većine modela ulazeći u fabriÄki meni.

Link to comment
Share on other sites

weg crt je majka... :cheers

Ma da znaÅ¡ Vule da si u pravu :thumbsup2 . NećeÅ¡ mi vjerovati da poslije 6 godina rada i spojenih na desetine hiljada televizora ( i joÅ¡ se borim sa time )sam shvatio koliko je prisutna marketinÅ¡ka prevara koja me je jedno vrijeme bila zarobila dok sam tražio tv za sebe  i trovao se danima s ( kontrastom, osvetljenjem , pokretnom rezolucijom, odzivom kvalitetom tjunera, prozvoÄ‘aÄima panela ,kompatibilnošću i kojeÅ¡ta) i na kraju vidim jedan tv od 32 " tipa telefunken s cijenom od 240 jura koji daje bolju sliku od jednog lg-a iste veliÄine koji koÅ¡ta 1000. I Å¡ta dalje priÄati .. :)  Nosio sam se miÅ¡lju da ipak treba proÄitat poneÅ¡to prije kupovine (tipa recenzije i ponaÅ¡anje modela uz razliÄite izvore) i imalo je smisla niko se nije nauÄen rodio , i sutra kad odem da izaberem neki novi model sigurno ću pogrijeÅ¡iti :order Al da ne bi kvarili temu iz poÅ¡tovanja prema svim uÄesnicima i posebno Älanovima ove teme koje izrazito cijenim i poÅ¡tujem neću viÅ¡e o televizorima ..  Dajte neku audio recenziju daj vule malo Å¡tiva kako zvuÄi 7100 :)

Link to comment
Share on other sites

Ma nije blokirao, niti sam ga sad video prvi put ... nego znam dvojicu koji imaju 9000 I ovih drugih koji imaju jedno 4-5 tih 7100tki, a sam imam 3000rku, pa sad kad bi poceo da pricam mogao bi upasti u raspravu ... a to naravno ne zelim ... imam svoje misljenje koje nebih iznosio javno, a drago mi je sto smo svi izuzetno zadovoljni onim sto imamo I to je najvaznije I oko toga nebi dizao frku, ali....

UVEK sam spreman , ako treba da se I pobijem oko str-db930qs uredjaja, od svega sto sam cuo I imao ta sprava me je najvise iznenadila u zivotu... I uvek kada ga vidim da se na KP prodaje za 110-120e, a ljudi se ovde jave sa tim da ne znaju sta da kupe nista mi ne bude jasno...

Link to comment
Share on other sites

E uvaljivanje je nesto drugo, ja sam kupio od preprodavca iz NS da ga ne imenujem sad, 870tku... Na slici je bio uredjaj u divnom stanju, a stigao mi je uredjaj koji kao da je sutiran od NS do BG... Na kraju mi majstor kaze da je taj uredjaj bio vec kod njega I da seta od jednog do drugog preprodavca, uvaljuju koske jedni drugima... ali to ti je tako kad naletis na dzukelu..

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za Sonyjevce: koji zamenski daljinski pokriva ta-f 707ES , nemam rms703. I ako neko ima viska nek ponudi na PP. :thumbsup2

To i mene jako zanima,isprobavao sam sve moguće kombinacije sa univerzalnim Made For You koji se kodira preko raÄunara,u katalogu su pokrivena sva ES pojaÄala po modelima ali nema Å¡anse ni jednu komandu da pokrene,Äak ni obiÄno paljenje/gaÅ¡enje tako da samo originalni mora da se nabavi ili zamena koja se vrti po ebay-u za nekih 15-20e,imam i 10-ak Sony audio daljinca i sa njima nema Å¡anse ni jedna komanda da prodje

Link to comment
Share on other sites

To i mene jako zanima,isprobavao sam sve moguće kombinacije sa univerzalnim Made For You koji se kodira preko raÄunara,u katalogu su pokrivena sva ES pojaÄala po modelima ali nema Å¡anse ni jednu komandu da pokrene,Äak ni obiÄno paljenje/gaÅ¡enje tako da samo originalni mora da se nabavi ili zamena koja se vrti po ebay-u za nekih 15-20e,imam i 10-ak Sony audio daljinca i sa njima nema Å¡anse ni jedna komanda da prodje

Hvala na odgovoru, premda mi se uopste ne svidja :cry:

Link to comment
Share on other sites

To i mene jako zanima,isprobavao sam sve moguće kombinacije sa univerzalnim Made For You koji se kodira preko raÄunara,u katalogu su pokrivena sva ES pojaÄala po modelima ali nema Å¡anse ni jednu komandu da pokrene,Äak ni obiÄno paljenje/gaÅ¡enje tako da samo originalni mora da se nabavi ili zamena koja se vrti po ebay-u za nekih 15-20e,imam i 10-ak Sony audio daljinca i sa njima nema Å¡anse ni jedna komanda da prodje

 

Zare,bilo koji stariji  sistemski daljinac odgovarace 707-ici, osim novijih (sa zaobljenom plasticnim kucistem)...

Neko "lagi" ja bih licno voleo da je lagi Piksi,  :roll: Rokijana daj neku oznaku RM S ????, skkrati mi muke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...