Jump to content


Dobrodošli u Sony fan club!


cceda

Recommended Posts

Ja se cak necu ni truditi da objasnim kako ovo malo govance svira... Slucajno je zavrsio kod mene, ne znam ni dali je moj ni dali ce biti moj , ali cu se truditi da ostane kod mene....

E necu te ni pitati kako svira kad nisi stavio sliku sivonje...molicu lepo 700v

 

E sad ja sam povratio K850ES nazad, a i sivonju jednog dovukao...nije ES, ali potukao je neke ES plejere pa stoga smatram da nije problem da se nadje ovde.

Slika nije reprezentativna, ali zna se sta je. Ali njegovo stanje jeste...

 

post-11811-0-45334200-1385413470_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Bane, sa kojim plejerima si uporedjivao 900v ?

Direktno sa XB930QS i po secanju sa svim dosadasnjim. Na primer u poredjenju sa CDP-X33ES je siguran pobednik, sa X55ES i X555ES za nijansu gubi u najnizoj oktavi. Sa XA50ES je vec nemocan. E sad, sobzirom da posle svakog poredjenja koristim plejer kao transport, tu je odlican. 

Sto se tice XB930QS, i 920QS, koji je u principu zvucno identican je skoro ravnopravan u CD reprodukciji kao transport, stim sto dajem blagu korist CD plejeru zbog samog mehanizma...mislim na osecaj pri upotrebi. Ipak je ovo DVD uredjaj i na primer premotavanje pesama trazi neku vrstu navike...imas i ti taj plejer pa znas koja je sustinska razlika izmedju njega ( i svakog dvd-a ) i cistog CD plejera. Takodje me malo nervira jer kad ga upalim pali mi automatski i TV, iako je video na off.

Ali ono sto je sigurno je to da ovo jeste kombinacija DVD i CD plejera, a ne DVD plejer koji cita CD. Ko je razumeo ..razumeo je. I ocigledan dokaz da se ta dva uredjaja mogu implementirati uspesno u 1 kutiju. SACD je gratis koji necu da komentarisem. Fenomenalna je bila i reprodukcija na DVP-NS700V koji je mladji brat ovog , a ovde jos nisam probao...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...