Jump to content


Dobrodošli u Sony fan club!


cceda

Recommended Posts

Cedo, u pitanju je midi komponenta....otisao laser kss 100 A.......ima ga  jos samo na Jupiteru kao I kss-272 I 273  :evil:

A daj ga meni posto poto, ja cu ga drzati kao ukras u kuci...ne mora ni da radi. A i necu ga rasisticki gledati po boji prednje ploce.  :loveface

Link to comment
Share on other sites

Ðјде види као за Ñебе да учини цену за 555 тјунер.

 

:wave2

Masta da ce ga prodati zajedno sa 555es pojacalom. Ja sam bio u dogovoru za 444es tjuner pa odustao.

Ono sto znam je da je taj 555 u boljem stanju od 444.

Zovni ga slobodno, spreman je za saradnju. A cenu ce garantovano korigovati.

Link to comment
Share on other sites

 

Ма то, ал' да не грешим душу много је пара за ипак Ñтар уређај. Мени треба да изиграва икебану ионако је програм на радиу крш.

 

ЧаÑÑ‚ изузецима.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ih... baterije... neću da se brukam... ne ide tako.

Kad uzmem ljudski Sony komad ću se javim za ulaznicu.

:cheers

УпиÑали Ñмо те ми на лиÑту,да Ñе не попуни?! ;-)
Link to comment
Share on other sites

Da li ima neko strucan koji bi mogao da pomogne...drugam moj ima Sony cd plejer CDP-X707ES.Radi savrseno,cita diskove u sekundi...odmah ocita pesmu kada se prebaci sa recimo prve na desetu...cita rezane diskove rezane na 52 brzine...sve u svemu perfektno se ponasa plejer.Medjutim ono sto ga je zabrinulo pre neki dan je kada je pustio jedan original cd koji ima 26 pesama...kada je prebacio sa 15. pesme na 26-u plejer se mucio i stucao i preskakao.....eto...da li je to na zalost pocetak kraja lasera KSS-272-A ili nema veze sa laserom...

Hvala i pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Da li ima neko strucan koji bi mogao da pomogne...drugam moj ima Sony cd plejer CDP-X707ES.Radi savrseno,cita diskove u sekundi...odmah ocita pesmu kada se prebaci sa recimo prve na desetu...cita rezane diskove rezane na 52 brzine...sve u svemu perfektno se ponasa plejer.Medjutim ono sto ga je zabrinulo pre neki dan je kada je pustio jedan original cd koji ima 26 pesama...kada je prebacio sa 15. pesme na 26-u plejer se mucio i stucao i preskakao.....eto...da li je to na zalost pocetak kraja lasera KSS-272-A ili nema veze sa laserom...

Hvala i pozdrav!

 

Da li je mozda na pleeru bio pusten originalni disk sa zivom koncertnom svirkom? Jer to se cesto desava da pleeri se zbune kada su taki diskovi u pitanju!

Link to comment
Share on other sites

Verovatno, a pleer reague samo na koncertne snimke See KalaÄa i Jamezdina Kurtovića. Da li je ikome potreban joÅ¡ neki dokaz?

 

Nemoj da si bezorazan! Ja sam imao taj problem na jedno pleeru i nisam pustao navedenu gospodu koju uopste ne slusam vec sam pustao CD Stinga sa zivom muzikom album ''...all this time''. Na to CD desavalo se posto nema razmaka izmedu pesama da pleer prebaci sa trece na na dvanaestu pesmu! A to se desavolo zbog toga sto neke peme su bile spoene sa narednom a neke su imale pauzu izmedju i one koje nisu imale pauzu laser je dve pesme prepoznavao kao jednu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...