Jump to content


Dobrodošli u Sony fan club!


cceda

Recommended Posts

Postovani forumasi,prijatelji foruma, gosti i svi ostali dobronamernici.....
 
Mislim da je doslo krajnje vreme da otvorimo SONY fan club ovde na forumu!!!
Nadam se da ce vam se svideti da procitate nesto dobro,mozda prodiskutujete ili pohvalite jedan svetski poznat brand kao sto je SONY. Isto tako se nadam da ce ovaj topic imati puno reci hvale a sto manje prepucavanja,medjusobnog vredjanja i da ce biti dosta korisnih stvari za sve nas zajedno...
Svi znate da je SONY bio i ostao pioner u tehnoloskom razvoju i da ima sta da pokaze a i da postavi standarde na polju Audia i Videa.
Ako van sve ovo lepo zvuci onda 
 
D o b r o  D o s l i  S O N Y  R e p u b l i k u  :listen
 
Postati SONY republikanac ce citi sasvim prosto...... dodajte,napisite ili prilepite nesto interesantno i to je to.
U protivnom zamolicu admine da obrisu vase neadekvatne ili uvredljive izjave.
Bice mesta da i 'stidljivi' kazu ili da sami sebi priznaju da je Sony ipak brend koji zasluzuje itekako veliku paznju..
Mislim da nema potrebe da naglasavam '70 &'80 gde su se postavljali standardi i pravci u kojima se kretala tehnologija a gde je Sony bio medju prvima ako ne i prvi mnogo puta... icicemo redom...  
 
Cilj Sony republike (tj.ovog posta/fan kluba) je da zajedno dodjemo do korisnih informacija,saznamo nesto vise,prisetimo se uredjaja koje smo imali (imamo)i na kraju saznamo nesto novo o proizvodima koji dolaze od ovog mogu slobodno reci giganta na polju audio i video tehnologije!
Mislim da je Sony resio da se ove ili sledece godine ponovo vrati na svoje predvodnicko mesto ali to cemo jos videti i propratiti...
naravno ako je zasluzio!!!
 
Jos jednom dobrodosli u Sony fan club ovde na forumu........ :wave2  :wave2  :wave2

post-10001-0-43637600-1380659440_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Srećno!!!

 

Još odavno sam predlagao otvaranje podforuma posvećenim određenim užim oblastima. Klubašenje ne volim, ali dobro nije na odmet, pored Linn/Naim, Dynaudio, Exposure, B&W... Još da neko stisne petlju i otvori klub JBL.

 

Kao i kod većine proizvoÄ‘aÄa tako i kod Sony-a ono Å¡to vredi su uglavnom visokobudžetni (top) modeli i sl.

 

Meni je u sećanju ostao lep zvuk 555ESD cd plejera, E-88 preampa...

 

Nađe se i ponešto korektno iz pro segmenta.

 

I sam posedujem 3 Sony komponente.

 

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/19759-mean-machines/?p=456357

 

 

 

post-11215-0-76352500-1355872043.jpg

Link to comment
Share on other sites

samo to tvoje 

DobrodoÅ¡ao...... stoN-e 

 

Хвала на добродошлици   :cheers

 

 

Za Älansku kartu 100€,sliku pre 1984 god.i flaÅ¡a probranog pića uz muziku!!

 

 

Ðјде Ñлика, ајде пробрано пиће   :thumbsup2 ал' 100€. Много је куме  :crno-na-belo

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Evo, i ja bih se prikljuÄio sa radošću.Uživalac Sony proizvoda od daleke 1985 (walkman) preko svega i svaÄega do MDS-JB 920  i 5 Sony komponeti, da se nadje 

 

Polako ne žurite Vrata su svima otvorena ima mesta za sve  ;-)

DobrodoÅ¡ao Vlajo  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Srećno!!!

 

Još odavno sam predlagao otvaranje podforuma posvećenim određenim užim oblastima. Klubašenje ne volim, ali dobro nije na odmet, pored Linn/Naim, Dynaudio, Exposure, B&W... Još da neko stisne petlju i otvori klub JBL.

 

Kao i kod većine proizvoÄ‘aÄa tako i kod Sony-a ono Å¡to vredi su uglavnom visokobudžetni (top) modeli i sl.

 

Meni je u sećanju ostao lep zvuk 555ESD cd plejera, E-88 preampa...

 

Nađe se i ponešto korektno iz pro segmenta.

 

I sam posedujem 3 Sony komponente.

JBL teraj ti a ja cu se trditi da zajedno sa vama napravimo stvarno jedan lep i prvenstveno zanimljiv post ovde u SONY club-u.

Dobrodosao prophet-e... :wave2

Link to comment
Share on other sites

Хвала на добродошлици   :cheers

 

 

 

Ðјде Ñлика, ајде пробрано пиће   :thumbsup2 ал' 100€. Много је куме  :crno-na-belo

 

:wave2

 

Nije mnogo kume,al zato na dan republike tvoje ime prvo se spominje! :cheers

100€ samo za uÄlanjenje a posle imaÅ¡ samo po 10€ meseÄno održavanje tj.Älanarinu.

Link to comment
Share on other sites

Lepo , cestitam na fan klubu. Sve najbolje u buducem radu . 

 

Evo da se upisem sa jednom Sony komponentom koja mi je trenutno u kuci , nije neka ali  trebace mi ako nesto naleti,  neki dobar  Sondza , obicno budu bez daljinca pa nek se nadje u steku . 

 

Mnogo toga od Sony - ja je proslo kroz moju kucu ali u najlepsem secanju su ostali TAF - 777 ES , CDP - X 707 Svoboda 2+ modifikacija ,Vintage  receiver  str - v 7

post-11928-0-64653900-1380661660_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Lepo , cestitam na fan klubu. Sve najbolje u buducem radu . 

 

Evo da se upisem sa jednom Sony komponentom koja mi je trenutno u kuci , nije neka ali  trebace mi ako nesto naleti,  neki dobar  Sondza , obicno budu bez daljinca pa nek se nadje u steku . 

 

Mnogo toga od Sony - ja je proslo kroz moju kucu ali u najlepsem secanju su ostali TAF - 777 ES , CDP - X 707 Svoboda 2+ modifikacija ,Vintage  receiver  str - v 7

 

Pucamo i mi na 110 strana ali trebace vremena...... imam i ja dyn-e 4 dvadesetice.... :klanjanje

welcome suca77 to Sony club  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Оно што Ñам им'о не рачунам.

 

Тренутно у мом влаÑништву:

- 2 ком. ТВ-а ЦРТ (диг. шаÑије)

- TA - F 630ES

- TA - F 707ES

- TC - K 555ES II

- TC - K 730ES

Шлаг на торти TA - E88B  :facehearts

И наравно мачка Софија. ЈеÑ' да није Сони ал' почиње Ñа "С".

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...