Jump to content


Marantz Pm 5004 SG ili Nad C326BEE pojacalo!!! Dilema!!!


Krezaprinceza

Recommended Posts

Dakle kao apsolutni pocetnici kupujemo komponente i dvoumimo se izmedju ova dva. Cena je ista oko 370 E su oba.

 

E sad ako je Marantz bolje pojacalo da li je ok ukombinovati ga sa NADC515bee cd plejerom, posto je on znatno povoljniji od najosnovnijeg Marantz cd plejera.

 

I da li su Monitor audio MR4 dobar izbor za gore navedenu kombinaciju!!!!!!!!!

 

Pomagajte audiofili kako znate i umete!!!!!!!! Hvala!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Prvo, sto se tice marantza pm 5004 cena od 370 evra po meni je preterana. Nedavno je Ljuba (admin) na malim oglasima prodavao marantz pm 6004 za 300 evra !!!

Posalji coveku poruku i proveri da li slucajno ponuda jos uvek postoji (mada je oglas izbrisan). U svakom slucaju sacekaj neki popust ili trazi popust za kombo....

Sto se tice pitanja kako zvuci sa  NADC 515 bee i MA zvucnicima...najbolje je da sam poslusas.

Link to comment
Share on other sites

Kao vlasnik MA (doduse RX-8) svim srcem preporucujem da se audiolab proba uz njih. Ja sam ih slusao samo sa audiolabom 8000se i to je bilo fenomenalno za ulozeni novac (pojacalo sam kupio polovno za 300 eura na kp). Uz rx-8 slusao i nad c375bee i ne bi razmisljao ni trenutka izmedju njega i audiolaba. 

Dakle ukoliko nadjete nekog polovnog audiolaba (da vam se uklapa u budzet), obavezno probajte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...