Jump to content


Koji jbl sub uzeti izmedju ova dva modela?


bojke1

Recommended Posts

Pa vidis Goxy ne vidim razloga za vredjanje, al ajde da odgovorim, kao sto sam napisao koristim dvd kao preamp, u njegovim podesavanjima postoji dolby digital, kao i pro logic, i rade dovoljno dobro da budem zasad zadovoljan, imam odlicnu separaciju kanala, i ono sto sam cuo kod ljudi koji imaju AV risivere je identicno onome sto imam kuci. Inace ako racunam i pojacalo u vuferu koristim 4 pojacala, da glupost bude jos veca.

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Da u gradu imam dvd klub sa originalnim filmovima ili neki drugi nacin da dodjem do materijala koji ima Hd zvuk pa da menjam. Sto se muzike tice priznajem samo stereo i ne volim live izvodjenja. Znam da ima bolje ali ja sam i sa ovim sto imam zadovoljan, slusao sam (odnosno gledao filmove)  budzet av risivere. Razmislajo sam o sklapanju jednog racunara za multimedijalne sadrzaje.

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Bez uvrede ali koje si ti avr slusao pa ti zvuk isti? Osim toga danas je Dolby Digital ko mp3, DTS dodje nuzno zlo ko AudioCD. Nabavljaj neki player sposoban da pusti Dolby TrueHD i DTS HD Master zvuk. U filmovima se primeti, za muziku da ne pricamo.

A gde da nabavimo filmove ili koncerte sa dth hd ms ili dolby true hd? Naravno osim kupovine originalnog bluray-a.. Na dva torrent pretrazivaca koja ja koristim (ovaj najpoznatiji i jedan rumunski) vrlo je malo takvih filmova i to su uglavnom neki animirani ili neke americke gluposti..

Link to comment
Share on other sites

Osim kupovine BD izdanja, imas uzduz i popreko intereneta filmove i koncerte na "pozajmicu" (naravno, ako se dopadne redno je kupiti).

Sam izbor filmova je stvar ukusa, svi skuplji (bolja produkcija), noviji pojavljuju se i sa HD zvukom. Ne znam kakv je izbor kineskih ili ruskih filmova, ali za domace trebas biti srecan svime sto nije prepotopski stereo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...