Jump to content


HI-FI Kladioničari


jager

Recommended Posts

10 hours ago, siroma said:

Nema strategije da pobediš kazino

Radio ja u kladionici- kazinu. Gazda čak stavio jedan (komodore :D) kompjuter koji izlistavao izašle brojeve te večeri ( i naravno crno-crveno, par- nepar i ostale kombinacije) da olakša kladjenje ovima koji se uzdaju u strategije. Nikad niko nije dobio- I ako je dobio samo je duplirao prvi ulog.

Profi igrači su počinjali sa 100 i izlazili iz kazina kad su prvi put bili preko 100 (ili kad sve izgube. Što se dešavalo mnogo češće).

Kladionice rade na istom principu. Kvote su takve da na veliki broj igrača kladionica dobija. Otprilike procenat isplate je oko 10%. Tj 90% uplata ostaje u kasi. ( zavisno od iznenadjenja, sigurice i sl u kolu ali otprilike tako)

Što više parova igraš veća je verovatnoća da padneš. Zato kladionice i daju bonuse na veći broj utakmica na tiketu.

Jedina šansa je singl. Još sa dojavom.:bounce

Vic: U Pirot tiket 30 kinte. Ulazi tip i uplaćuje tiket za 50 kinte. Svi se okreću i komentarišu

-Aaaaaa.- Dojava?

 

 

PS Ja izašo na US Open. Stavio po 1000 na Noleta, Rafu i Rodju. Dve nedelje molio boga da ne budu iznenadjenja. Na Grend Slemovima i ne dolaze iznenadjenja, tj ipak samo glavni favoriti osvajaju. Sve se lepo skockalo. Ali najlošije po mene. Nole 3.5, Rafa  4, Rodja 4.5 Izašo sam samo 500 kinti

E, posto si radio u kazinu, koji je procenat isplate, odnos taj odnos uzimanja i davanja? Ako je kod kladionice 90-10, kako je kod kazina? 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Teorijski kad bi ceo rulet bio pokriven,  da ima 36 igrača i sva polja odigrana šanse su pola pola. Ali kazino ima 0  pa je odnos 37 prema 36.( Neki kazini imaju i duplu 0.) Izgleda malo ali to donosi dobitak kazinu. Plus što nema nikad tolike gužve da se sva polja pokriju pa nepokrivena polja "igra "kazino.

Matematički model ruleta je da igraš protiv igrača sa neograničenim fondom . Čak i da nema nule ti si propao u toj konstelaciji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kad sam bio mladji nazalost okusao sam se i u kazinu i u sportskoj kladionici. Sad vise nemam toliku zelju za tim ali ipak me vuce da se nekad kladim na e-sportove. Vi ste ovde svi veliki ljubitelji hardvera i racunara pa tako vjerujem da se mnogi od vas razumiju i u e-sportove i kriptovalute. Da li se neko od vas kladi na e-sportove? Da li koristite kriptovalute i kako ih uporedjujete. Ja sam naisao na jedan interesantan projekat, vise o Mobile Go pogledajte https://toplinecomms.com/insights/the-secret-ingredients-of-a-successful-initial-coin-offering-ico-mobilego

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Evo šta se dešava kada sam ja u plusu češće nego kladionica, danas se ulogujem na Mozzart i blokiran mi nalog, kontaktiram podršku i evo odgovora:

 

Mozzart.thumb.JPG.11a04cfce56a45469151b11f98a9c930.JPG

 

Znači nema drugog razloga sem što sam često dobijao. Soccer mi je isto prošle godine blokirao profil, tj. nije zvanično blokirao ali odbija svaki tiket koji pokušam da odigram. Otvorio sam i profil na devojku i to je trajalo 10ak dana pa su opet blokirali. Čak i kada odem u filijalu i uplatim tiket kao anonimus, ako preteraš sa cifrom odmah smanjuju kvotu, ako uplatiš više sličnih tiketa, odmah smanjuju kvote ili ih skroz odbiju posle par kom... Znači ako želte da ih dobijate na neku vrstu martingale sistema (što ja radim u nekoj svojoj ličnoj modifikovanoj izvedbi) računajte da će početi da vam otežavaju život na sve moguće načine čim skontaju više sličnih uplata. 

Mnogo su but-hurt kada gube iako se kladim u skladu sa svim njihovim pravilima. Boli ih kad nisu jedini koji umeju sa statistikom i verovatnoćom. B)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...