Jump to content


izbor cd playera, sugestije


surferlola

Recommended Posts

nisam nikad slusao tehnics, osim onih najjeftinijih. ali mogu da kazem da je ovaj nakamichi sasvim solidan, i da uzivam slusajuci muziku. sto se mene tice moze lock na temu.

ne nameravam da menjam cd, mozda neki apgrejd u buducnosti. a za to je odlicna tema http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/25012-akai-cd-79-impuls-evolution/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Offtopic: Nije mi jasno zasto pokretaci cesto (ako ne uvek) traze zakljucavanje tema.Zbog cega?Pitali ste sta vas je u tom trenutku zanimalo i eventualno resili nedoumicu/problem,ok.Neka teme,neko ce je citati ponovo i pitati nesto vezano za temu,mozda ce dalja diskusija dovesti do nekih novih zakljucaka....

nema posebnog razloga. osecam se kao domacin i samo hocu da se odjavim, u ovom trenutku mi ne trebaju dodatne informacije na datu temu i glupo mi je da mi neko nesto sugerise, a ja da ne citam. ako mislis da ima potencijala za neku kvalitetniju raspravu, moze da se nastavi, ne mora se zakljucavati. 

Link to comment
Share on other sites

bilo bi zanimljivo cuti oms2. on je totalno razlicit od mog (gledajuci laser i dac). za oms 5 i 7 kazu da su odlicni. 

Laser je skup do bola,a Äip je Burr.Br.  A dobar je.Imam i Marantza 63 Se i koliko god sam navijao za marantz,uspomene iz mlaÄ‘ih dana,nikako ne mogu reći da je bolji od Nak-a.jedino Å¡to brže Äita ali je to nebitno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...