Jump to content


SMSL SA36A - grupna nabavka


Vlajo

Recommended Posts

  • Replies 842
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa Å¡ta ti znaÄi boja ako uzimaÅ¡ samo za testiranje? Možda se predomislim, pa ipak uzmem crnu, Äisto da vam kontriram! :banana

Nema crna i zlatna, sad mi javio Wang preko skajpa. Malo je prekidala slika ali uspeo sam da vidim da mu je skladiste u garazi, da ima tetovazu jaguara na vratu i da mu na stocicu iza stoji novi broj auto bilda i puna ćasa usoljenog bakalara.

Link to comment
Share on other sites

Perodeformero je odstao od kupovine, tako da se nabavlja 2 komada.

Ako nema viÅ¡e nikoga pored nas petorice sa nabavku "tester pojaÄala", danas ću svima da poÅ¡aljem podatke za uplatu para.

Cifra je 4700 rsd, kad se razbije na 5 delova svako treba da plati taÄno 940 rsd.

Paket se poruÄuje Äim svi uplate (bilo bi dobro da svi to urade danas), a ide na vlaya-inu adresu, pa će ukrug.

 

Trotter-ov komad ide posebno njemu na kućnu adresu, ja samo radim plaćanje kinezu.

Link to comment
Share on other sites

E jba sad...

 

@ostali

 

Da nastavljamo nas Äetvorica sa ovom zajebancijom ili ne.

Iskreno, meni je sad malo i poskupo, s obzirom da svako treba da plati 1175 rsd + eventualnu carinu i pdv (ne bi trebalo, ali nisam 100% siguran da će biti tako).

vlaya mi je uplatio 940, pa imam pitanje za svu trojcu preostalih: idemo ili ne?

Link to comment
Share on other sites

Pa nisu se svi koji su uÄestvovali u kupovini izjasnili da li su za i za koliko spremni da se proda?

Ja sam napisao da je po meni shodno ulaganju cifra od 40 evra okay, ali i ako ga prodamo bilo bi dobro da svi koji su uÄestvovali u kupovini aminuju da se novac može uložiti u kupovinu novog.

 

Evo i svih uÄesnika u prvom GB-u, pa da vidimo Å¡ta kažu:

 

- Vlaja

- ringeraja +

- Preddrag

- Bart

- gotam

- PantaNS

- vlaya

- zoranzu

- oknarb

 

Ja sam predložio cifru i izjasnio se da sam za prodaju i ulaganje u nov "projekat", pa sam stavio + pored svog imena.

Neka se najpre svi izjasne, pa da idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...