Jump to content


SMSL SA36A - grupna nabavka


Vlajo

Recommended Posts

  • Replies 842
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U svakom sluÄaju možemo da se lažemo i diskutujemo o pivskim temama! :cheers

 

Може код мене  :thumbsup2 Ñамо да Ñе договоримо. Ðемам ТВ у Ñоби за Ñлушање музике   :oops:

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ðаравно да је идеално када Ñпадам у "полуÑвет".

 

Погледао Ñам ДÐЦ и Ñвиђа ми Ñе оÑим цене.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ok.

Najpre da vidimo u koji grad će da ide paket (od nas devetorice, koji je najzastupljeniji) i na Äiju adresu.

Koliko vidim, lokacije su:

 

- Vlaja: Užice

- ringeraja: Beograd

- Preddrag: ?

- Bart: Beograd (koliko se sećam)

- Gotam: PanÄevo

- PantaNS: Novi Sad

- vlaya: ?

- zoranzu: Beograd

- oknarb: BaÄka Topola

 

Ja sam za to da se naruÄi komplet sa napajanjem, dakle, da ide po 5 evrića od svakog na Vlajin raÄun, a po dogovoru će Vlaja naruÄiti nekome na njegovu adresu (za sada je najverovatniji BG), pa će da kruži, najpre u lokalu, a posle neka se Å¡alje.

TakoÄ‘e, da bi svi stigli da u nekom razumnom roku fino isprobaju pojaÄalo, mislim da je 15 dana i viÅ¡e nego razuman rok, uz obavezu da se napiÅ¡e review u temi koja će biti otvorena - naravno, podrazumeva se da review bude potpuno iskren, ako je ampić njesra i nije veliki problem, s obzirom koliko smo "pukli".

Eto, ja imao toliko da dodam na sve ovo.

- Preddrag: Kraljevo (privremeno)

Link to comment
Share on other sites

Mnogo je 15 dana, više sam za 5 dana, svako isplanira kad mu odgovara (recimo)

 

Ja ne probam, poÅ¡to imam svoj, ali uÄestvujem bez ikakvog razloga, jer mi je drago da podelim radost i veselje sa forumovcima. Moje uÄešće da se raÄuna kao da smo otiÅ¡li na kafu  :beer

Neka bude sredina 10 dana, mislim da je sasvim dovoljno.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za to da se naruÄi komplet sa napajanjem, dakle, da ide po 5 evrića od svakog na Vlajin raÄun, a po dogovoru će Vlaja naruÄiti nekome na njegovu adresu (za sada je najverovatniji BG), pa će da kruži, najpre u lokalu, a posle neka se Å¡alje.

TakoÄ‘e, da bi svi stigli da u nekom razumnom roku fino isprobaju pojaÄalo, mislim da je 15 dana i viÅ¡e nego razuman rok, uz obavezu da se napiÅ¡e review u temi koja će biti otvorena - naravno, podrazumeva se da review bude potpuno iskren, ako je ampić njesra i nije veliki problem, s obzirom koliko smo "pukli".

Eto, ja imao toliko da dodam na sve ovo.

Slazem se za 5e sa napajanjem, ako se svi slazu sa tim.

@Vlajo molio bih za broj racuna na PP. Jel nije problem da se izjasnimo i uplatimo u naredna 2-3 dana? 

Link to comment
Share on other sites

Aj pošaljite mi svi mail da otpozdravim brojem tekućeg.

 

Predlažem da Ringe bude primalac ampića iz daleke Kine, poÅ¡to ga poÅ¡tari znaju k'o zlu paru  :D  (smajli za evil coin)

Å to je najgore, znaju me i carinici... :blush:

Ali Å¡to se mene tiÄe nema nikakvih problema da paket ide na moju adresu, pa onda ukrug.

Link to comment
Share on other sites

Ok, spisak je kompletan, pobedio BG ubedljivom većinom :banana

 

- Vlaja: Užice

- ringeraja: Beograd

- Preddrag: Kraljevo

- Bart: Beograd

- Gotam: PanÄevo

- PantaNS: Novi Sad

- vlaya: Beograd

- zoranzu: Beograd

- oknarb: BaÄka Topola

 

Sada joÅ¡ svi da platimo Vlaji i Äekamo da paketić stigne, a ako definitivno ide na moju adresu javljam kad bude stigao, pa da krene presluÅ¡avanje i utisci (nadam se pozitivni - ja ću da ga uporeÄ‘ujem sa svojim Sugden-om koji bi trebalo da je bolji, iako može po godinama da mu bude otac).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...