Jump to content


Audio Research VS 55 +Vienna Acoustics Bethoven


emilio66

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kakav seljakluk od recnika i hvalisanje ko sa bubanj potoka,jel' ovo postao neki burek forum,farma?

"inace kosta 4.6 pataka eura bez stalaka, stalci koje sad imam kostaju 0.15 jegulja eura a oni koje cu uskoro naruciti stajace oko 0.55 gorila eura." treba zvati Vuka Bojovica da ovo iscita i prevede,mislim...covek se razume u zivotinje.

Link to comment
Share on other sites

Kolega Neboja je ovde primetio da je kombinacija Spendori SP100 ili A9 + Leben CS600 "truli kompromis koji veoma kratko zadovoljava". Kolena mi klecaju kada pomislim kakav beskompromisni sistem on ima  :blink:  

 

TO JE ODLICNO POJACALO ALI NE MOZE DA TERA TE ZVUCNIKE NA NACIN DA IZVUCE PUN POTENCIJAL IZ NJIH DJACICU PRVACICU.

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAHA.....KOLIKO HEPO KOCKICA, NEISKUSNIH AMATERA I NEZNALICA NA JEDNOM MESTU, OVO SKORO NE VIDOH I NE SRETOH! :order:banana   , CAST IZUZECIMA !!

Zamolicu te ako ne mislis da se drzis teme da u buduce ne pises nista sto nema veze za naslovom teme :nono ,mislim da si ga preterao "profesore"dosadan si... :heat

 

TO JE ODLICNO POJACALO ALI NE MOZE DA TERA TE ZVUCNIKE NA NACIN DA IZVUCE PUN POTENCIJAL IZ NJIH DJACICU PRVACICU.

Ovo nema nikakve veze sa naslovom teme i nemoj da se izderavas,jer ima pravila foruma koje ocigledno nisi procitao :crno-na-belo

Link to comment
Share on other sites

Član Neboja je banovan na mesec dana. Mole se ostali članovi da ne nasedaju na provokacije i da ne uzvraćaju istom merom jer će i oni dobiti ban. Postoji taster za drukanje i tako ćete moderaciji olakšati posao. Lakše je kliknuti na taj taster nego pisati kako moderacija ne radi svoj posao.

Link to comment
Share on other sites

ÄŒlan Neboja je banovan na mesec dana. Mole se ostali Älanovi da ne nasedaju na provokacije i da ne uzvraćaju istom merom jer će i oni dobiti ban. Postoji taster za drukanje i tako ćete moderaciji olakÅ¡ati posao. LakÅ¡e je kliknuti na taj taster nego pisati kako moderacija ne radi svoj posao.

Od mene će te teÅ¡ko malo doÄekati drukanje koliko god bilo efikasno.Volim da ovako i onaj koji nas sve maltretira vidi,a ujedno malo kritike na kasnu reakciju moderacije.Vas je posao da se spreÄi prostakluk i vreÄ‘anje .to pre svega Å¡teti tebi Ljubo,već je valjda dosta ljudi otiÅ¡lo sa foruma ...

Link to comment
Share on other sites

A jel mogu ja kao neko ko je ponesto i napisao u ovoj temi i sa zadovoljstvom je citao dok se odredjeni nisu ukljucili da zamolim moderaciju da obrise sve postove koji nemaju ama bas nikakve veze sa temom vec su cist prostakluk?

 

Hvala unapred i pozdrav!

 

G.

Kao "dezurni krivac",koji je otvorio temu u potpunost se slazem sa golum...

Link to comment
Share on other sites

A jel mogu ja kao neko ko je ponesto i napisao u ovoj temi i sa zadovoljstvom je citao dok se odredjeni nisu ukljucili da zamolim moderaciju da obrise sve postove koji nemaju ama bas nikakve veze sa temom vec su cist prostakluk?

 

Hvala unapred i pozdrav!

 

G.

Takođe se slažem da se pobrišu svi postovi koji nemaju veze sa ovom lepom temom i samo su je zagadili bez ikakve potrebe.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Trebalo bi malo vise kadrova da ima, da bude interesantnije. Da se vidi sistem i sa bpka, od straga. Malo da se fokusiraju postolja za zvucnike, terminali, kablovi... 

 

Uh da,dobro si to primetio.Trebao sam pozvati reditelj sa kamermanom i tonskim majstorom pa da bude kako treba...

Link to comment
Share on other sites

Ne ti treba ton majstori,samo da go mrdnes malce gazot,ubavo ti veli covekot !!!

 

Inace zvuk je fenomenalan,sto da snima kablove kad se stalno menjaju :roll: bilo je Kimber monocle,audioquest sky,vdh revelation,mit,valhalla i jos koji kilometar, na sve radi lepo,za koji dan stize Cardas Clear pa mozda bude konacan izbor ?,cudesni sistem puno se promenilo i nedostatke skoro i da nema u svakoj kombinacii,mozda i zelja za promene(radi crv),kad dosadi :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...