Jump to content


БГ �удио Маниа


Pirke

Recommended Posts

 

Тако Ð´Ð°Ð½Ð°Ñ Ñа занимањем чекамо да још неко дође и каже: моји уређаји Ñу за мене бољи од овог што ви продајете! 

 

Ух   :heat , добро је да знам да не долазим.

 

Хвала.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ÄŒetvrtak od 19.00 - 20.30 prijatna atmosfera, dosta muzike,priÄe o (znate već o Äemu) sistem sinegriÄan AN - sa MG kutijama u prisustvu vlasnika - ideje o upgrade-u.

 

Ovakav prostor i atmosfera može da vas odmori od brutalne svakodnevnice (Å¡ta na forumu a Å¡ta i atmosferski) i prepusti vas svim onim malim i većim pitanjima u HI FI - u na jedan prijatan naÄin prezentacije i ćaskanju o  (znate već o Äemu).

 

I'l be back. :cheers

Link to comment
Share on other sites

Da se i ja javim i kažem šta će biti sledeće radne nedelje. jeste vrućina ali u ulici knez miletinoj je prijatno!

Ja sam poznat po obožavanju tranizstorskhi pojaÄala, pa me svi i zovu bane krel! a to sam stavio i kao svoju sliÄicu za raspoznavanje!

Ali polako, polako kako više uredjaja slušam gde rade lampe, uvidjam da nije sve tako lako ...

 

Zato u sredu i Äetvrtak opet od 6 do 8sati predstavljam kt90 pojaÄalo koje pravi slovenaÄka firma trm audio - TRAMPUŽ MATEJ!

Zvuk iz cda će biti iz starog i pouzdanog krell kav 300 cd plejera ...

vredi Äuti tu kombinaciju!

Link to comment
Share on other sites

Tu sam.hvala na doÄeku, nije valjda tako straÅ¡no. Äitam Å¡ta se piÅ¡e, znaÅ¡ ti moej teme gramofoni gramofoni gramofni ...

 

uvek sam bio dobroduÅ¡an i miran - kao Bane, 

 

<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/KsO8JuJZqzM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Link to comment
Share on other sites

Dobar start,dobrodosao.A sad nezgodno pitanje...koji stolovrt je u kucnom sistemu,jos bitnije koji pogon-Äisto da vidim jel' si "naÅ¡" il' "nji'ov".  :)

 

Nas je!  :thumbsup2

U stvri njihov (tj vas) obzirom da ja kod kuce terenutno vrtim DD   :oops:  mada je i jedan solidan BD u planu.  B)

Link to comment
Share on other sites

U mobilnom već imaÅ¡ tri dvojÄice, fale ti i tri trojÄice, pa da uÄ‘eÅ¡ u jedan unosan biznis  :order

 

:cheers

 

 

Ok, pozvacu te na taj broj, kad si ti u pitanju imam vel'ka ocekivanja.  ;-)

 

:cheers

 

Какав поÑ'о је у питању, јел неки умни?

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oživeli smo jedan stari uredjaj - The Fisher X101-C. Pregledali lampe ali ni jednu nismo zamenili - joÅ¡ uvek sviraju stare 7591. U setu je Äak Å¡est (6) ECC83!

 

Preslušavamo ga nekoliko dana i konstatujemo tadašnju "modu" zvuka. - mnogo više dinamike i životnosti iz konstrukcija šezdesetih godina nego danas.

 

Kao da je težnja ka perfekciji koja se dokazuje merenjima, a koja je doÅ¡la od sredine sedamdesetih, na neki naÄin ubila tu životnost!! Å ezdesetih je bio važan zvuÄni utisak koji pojaÄalo i zvuÄnik ostavljaju - danas zvuÄna perfekcija (bez života)!

 

 

 

post-16191-0-62474800-1377784307_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Oživeli smo jedan stari uredjaj - The Fisher X101-C. Pregledali lampe ali ni jednu nismo zamenili - joÅ¡ uvek sviraju stare 7591. U setu je Äak Å¡est (6) ECC83!

 

Preslušavamo ga nekoliko dana i konstatujemo tadašnju "modu" zvuka. - mnogo više dinamike i životnosti iz konstrukcija šezdesetih godina nego danas.

 

Kao da je težnja ka perfekciji koja se dokazuje merenjima, a koja je doÅ¡la od sredine sedamdesetih, na neki naÄin ubila tu životnost!! Å ezdesetih je bio važan zvuÄni utisak koji pojaÄalo i zvuÄnik ostavljaju - danas zvuÄna perfekcija (bez života)!

 

Uf opasno mi se sviÄ‘a ovaj The Fisher  :facehearts  Svratiću u subotu da ga pogledam  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U saradnji sa g. Å olajom postavljamo cele sledeće nedelje pojaÄalo 2A3 u BG Audio Maniju! Celu stvar organizuje udruženje ljubitelja muzike Audio Mania!

G. Å olaja je ljubazno ustupio i omogućio svima da Äuju njegov dizajn i rad, odnosno izlaže se jvanim procenama o ocenama onih koji dodju i provedu neko vreme u sluÅ¡anju!

 

Izvol'te, ponedeljak - petak od 18 do 20, subota od 14 do 16!

 

A u nedelju takodje ista hardverska postavka - na programu je Audiophilia Neurosis - organizator Žarko Ristić!!

Link to comment
Share on other sites

Oživeli smo jedan stari uredjaj - The Fisher X101-C. Pregledali lampe ali ni jednu nismo zamenili - joÅ¡ uvek sviraju stare 7591. U setu je Äak Å¡est (6) ECC83!

 

Preslušavamo ga nekoliko dana i konstatujemo tadašnju "modu" zvuka. - mnogo više dinamike i životnosti iz konstrukcija šezdesetih godina nego danas.

 

Kao da je težnja ka perfekciji koja se dokazuje merenjima, a koja je doÅ¡la od sredine sedamdesetih, na neki naÄin ubila tu životnost!! Å ezdesetih je bio važan zvuÄni utisak koji pojaÄalo i zvuÄnik ostavljaju - danas zvuÄna perfekcija (bez života)!

Za prijatelja: Da li je ovaj uređaj izložen prodaji i da li je (ako je izložen prodaji) još raspoloživ? Cena na PP... Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...