Jump to content


KOJI CD SA MISSION CYRUS 782


smi

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Nov sam na forumu, proslavio  sam 1 roÄ‘endan u hi - fi svetu :thumbsup2 i red je da se neÅ¡to menja. Imam LUXMAN LV - 112 i zvuÄnike MISSION CYRUS 782 a cd je skromni AKAI cd 57 :cry: . Uzeo bih cd koji može da izvuÄe viÅ¡e detalja. InaÄe sluÅ¡am uglavnom jazz, pop, instrunentale i nemam obiÄaj da odvrćem do kraja. Ako je to bitno soba je 16 kvadrata. ÄŒovek hitno prodavao sony 555 ES ali mi je izmakao :plakanje . Å ta mislite da li bi se on dobro uklopio u sistem? Ne mora da bude u tom cenovnom rangu to sam naveo kao primer.

Svaka pomoć je dobrodošla

 

Link to comment
Share on other sites

Nisi napisao do koliko para  i da li mora biti cd player ili moze i neki dac kao naprimer ovaj sto je Zare okacio . Cuo sam da dobro radi dac Pedje Rogica  , nisam ga slusao i ne znam kako bi se naprimer izborio sa nekim krstenim Kinezom  kao  napr . . lm3 dac ili lampucera  :wave2

Link to comment
Share on other sites

VeÄeras sam do malo pre kod prijatelja sluÅ¡ao Cyrus CD7Q, svaka preporuka i za mnogo ozbiljniji sistem.Cena 200-250E u zavisnosti od stanja i ko je prodavac.24-bitna maÅ¡ina, zvuk mekan ispeglan, sa dosta detalja i dobrom rezolucijom, jeftin, pouzdan i nabavljiv laser Philips cdm12 i kasnije može da se nadogradi sa PSX-R napajanjem, verujem da sa njime joÅ¡ bolje radi

Link to comment
Share on other sites

Hvala surokvl  za sugestiju ali trenutno ga niko ne nudi na prodaju kod nas na netu ako se pojavi neko koga znaÅ¡ da bi prodao obavvesti me a može i joÅ¡ neka sugestija ako si voljan!

 

P.S. Da li je ovo standardno da na forumu bude ovoliko pregleda a ovako malo odgovora ili su ljuidi neraspoloženi zbog lošeg vremena?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima!

Nov sam na forumu, proslavio  sam 1 roÄ‘endan u hi - fi svetu :thumbsup2 i red je da se neÅ¡to menja. Imam LUXMAN LV - 112 i zvuÄnike MISSION CYRUS 782 a cd je skromni AKAI cd 57 :cry: . Uzeo bih cd koji može da izvuÄe viÅ¡e detalja. InaÄe sluÅ¡am uglavnom jazz, pop, instrunentale i nemam obiÄaj da odvrćem do kraja. Ako je to bitno soba je 16 kvadrata. ÄŒovek hitno prodavao sony 555 ES ali mi je izmakao :plakanje . Å ta mislite da li bi se on dobro uklopio u sistem? Ne mora da bude u tom cenovnom rangu to sam naveo kao primer.

Svaka pomoć je dobrodošla

Da nisi slucajno is Sr. Mitrovice?
Link to comment
Share on other sites

Jesam! imaš li neki predlog?

Prepoznao sam sistem pa sam predpostavio da si iz SM.

Predlog imam , a to je definitivno neki sony , po mogucstvu iz novije XA serije. Samo treba cekati da se pojavi.

Znam kako svira taj AKAI ...bio je moj...i neka ES sony varijanta je definitivno o cemu treba razmisliti. Cak i jaci modeli QS serije mogu da te iznenade.

Link to comment
Share on other sites

Prepoznao sam sistem pa sam predpostavio da si iz SM.

Predlog imam , a to je definitivno neki sony , po mogucstvu iz novije XA serije. Samo treba cekati da se pojavi.

Znam kako svira taj AKAI ...bio je moj...i neka ES sony varijanta je definitivno o cemu treba razmisliti. Cak i jaci modeli QS serije mogu da te iznenade.

Hvala uzvarb daj neki konkretan model i okvirnu cenu, ako imas nesto mozemo se naci kod Stevica ili mi posalji na PP broj za kontakt?

Link to comment
Share on other sites

Hvala uzvarb daj neki konkretan model i okvirnu cenu, ako imas nesto mozemo se naci kod Stevica ili mi posalji na PP broj za kontakt?

Ja sad trenutno osim cdp-xb740qs nemam nista. Zrtvovalo se zarad pojacala. U njemu je lako nabavljiv laser a dobar je plejer , pogotovo za novac koji vredi.

Ako bi isao na ES seriju gledaj da to bude XA30ES ili XA3ES. Prvenstveno zbog lasera. Ali i to sa laserima je prica za sebe i ne bih je sad zapocinjao po ko zna koji put. Problem je jer ovih XA slabo ima u ponudi.

Link to comment
Share on other sites

Ja sad trenutno osim cdp-xb740qs nemam nista. Zrtvovalo se zarad pojacala. U njemu je lako nabavljiv laser a dobar je plejer , pogotovo za novac koji vredi.

Ako bi isao na ES seriju gledaj da to bude XA30ES ili XA3ES. Prvenstveno zbog lasera. Ali i to sa laserima je prica za sebe i ne bih je sad zapocinjao po ko zna koji put. Problem je jer ovih XA slabo ima u ponudi.

 

Niko nije lud da ih proda !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...