Jump to content


Knosti Record Cleaner


ivcha1976

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jadno je to sto kad neko nema argumente onda pocne da grize ispod pojasa. Samo nek pazi da zube ne polomi jer dole mogu da ga sacekaju muda od celika.

Niti je spomenut Spinjclean sa moje strane niti Project. Kritika je bila na racun sipanja raketmnog goriva u Yugmo ali ako je neko toliko dokon i socijalno ugrozen da mu samponiranje ploca predstavlja jedinu zivotnu preokupaciju onda ja necu vise da ga krstim, neka slobodno i dalje prdi.

Ne bih se spuÅ¡tao na nivo komunikacije u kom se spominju reproduktivni organi (u ovom sluÄaju oÄigledno proteza, obzirom da su od Äelika) i fizioloÅ¡ke potrebe.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Kako za koga, iz tvoje perspektive sigurno ne, jbg ne kvari se pa ne treba da ga popravljas.

 

И да Ñе поквари то и вуканизери умеју да поправе.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Da oživimo ovu plemenitu temu :) vidim da je bilo zainteresovanih za grupnu kupovinu Tergitola, ne znam kako se to zavrÅ¡ilo. Ako niste kupili, ja i joÅ¡ dvojica smo reÅ¡ili da naruÄimo, pa ako joÅ¡ neko hoće - dobrodoÅ¡ao je.

Kuja je pisao da može samo firma da naruÄi teÄnost i to preko druge domaće firme koja zastupa proizvoÄ‘aÄa kod nas. PoÅ¡to ne Å¡alju fiziÄkim licima. Spominjala se cifra od oko 120 eur, ne znam da li i dalje toliko koÅ¡ta. Sad gledam linkove koje je Kuja slao, cena je 66 eur za 500 ml. Sa troÅ¡kovima doÄ‘e do 120. Verovatno bi nam bilo dovoljno po 100 ml, poÅ¡to se stavlja par kapi na flaÅ¡u demineralizovane vode, ali ako bude viÅ¡e ljudi možemo i litar da naruÄimo i tako smanjimo troÅ¡kove.

http://www.sigmaaldrich.com/catalog/product/sigma/15s7?lang=en&region=SX

ZnaÄi prvo da vidimo koliko je interesenata, a onda preko koje firme da naruÄimo. Javljajte se.

Link to comment
Share on other sites

Kuja (upravo sedi pored mene), kaže da može bilo koja firma, ne mora da ima posebne dozvole. Ja sam svakako zainteresovan, već smo letos pravili spisak, pa ostade na tome da se nadje firma.

p.s. inaÄe, nedavno sam prvi put probao Knosti i originalnu teÄnost koja ide uz njega i rezultati su odliÄni. Verujem da su sa tergitolom fantastiÄni. Imao sam i liÄnog asistenta. ;-)

post-30309-0-48163200-1424621624_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Kuja (upravo sedi pored mene), kaže da može bilo koja firma, ne mora da ima posebne dozvole. Ja sam svakako zainteresovan, već smo letos pravili spisak, pa ostade na tome da se nadje firma.

p.s. inaÄe, nedavno sam prvi put probao Knosti i originalnu teÄnost koja ide uz njega i rezultati su odliÄni. Verujem da su sa tergitolom fantastiÄni. Imao sam i liÄnog asistenta. ;-)

attachicon.gif2015-02-22-17-11-57-1.jpg

 

Kupate ploÄe u svemirskim rastvorima i onda posipate pepelom od cigarete... 

 

tagovi: mujo, haso, para, obrtanje

Link to comment
Share on other sites

Mostly Harmless

Miško

Vlaya

Infidel

Kuršum

Ringeraja

Austin

Scorpio(DDMF)!

 

Možda sam naÅ¡ao firmu preko koje bi naruÄili :) Upravo sam poslao mail ljudima iz Uni-Chema, firme koja je uvoznik hemikalija, videćemo Å¡ta će da kažu koliko će koÅ¡tati litar sa svim troÅ¡kovima. Kako sada stvari stoje, ima nas osmorica, svako bi dobio po 125 ml, jel to ok? Ako je cena duplo veća od one koju su platili Ivcha i Kuja, onda bi bilo 240 eur, odnosno 30 eur po osobi. Ali se nadam da će biti manje troÅ¡kova.

Link to comment
Share on other sites

Možda sam naÅ¡ao firmu preko koje bi naruÄili :) Upravo sam poslao mail ljudima iz Uni-Chema, firme koja je uvoznik hemikalija, videćemo Å¡ta će da kažu koliko će koÅ¡tati litar sa svim troÅ¡kovima. Kako sada stvari stoje, ima nas osmorica, svako bi dobio po 125 ml, jel to ok? Ako je cena duplo veća od one koju su platili Ivcha i Kuja, onda bi bilo 240 eur, odnosno 30 eur po osobi. Ali se nadam da će biti manje troÅ¡kova.

 

Nema nikakvog razloga da cena bude duplo veca od one koju smo mi platili.

 

Cena koju su mi dali u Unichem-u je vec u startu bila duplo veca od neto cene Tergitola, tako da bi ovo bilo cetiri puta skuplje.

 

To jest, nema razloga da uopste bude skuplje, u tu dupliranu cenu su ukljuceni i provizija uvoznika, transport, carina i PDV.

 

 

Evo kako je izgledala ponuda od Unichem-a koju sam dobio onomad (kurs evra je tada bio manji):

 

(klik za vecu sliku)

post-8784-0-68468900-1424774730_thumb.gi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...