Jump to content


Pitanje u vezi risivera Sony STR-DB840QS


ivanp

Recommended Posts

Molim da mi ako neko zna, odgovori kako se iskljuÄuje bass boost na risiveru Sony STR-DB840qs. Kad je opcija ukljuÄena svetli lampica levo dole na displeju. Sa analognih ulaza nemam problema jer sluÅ¡am u direkt modu. Kupio sam risiver od preprodavca, skinuo uputstvo, ali neÅ¡to mi ne ide. Ne nalazim ili ne vidim (mator sam, mnogo). Nemam daljinac.

Ivan

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vlajo nsam uspeo sa enter. Postoji dugmence za ulaženje u setap ali nisam naÅ¡ao opciju za iskljuÄenje bass boost a. Kao Å¡to sam napisao u prvom postu, skinuo sam manual. :order  NeÅ¡to previÄ‘am ili ne vidim.

Prevideo sam da si gledao manual...

 

... inace, nisam do sada gledao manual za risivere takvog tipa... izgleda kao da objasnjavaju kako se setuje SpaceShuttle :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hvala na trudu drugari. Moraću da naÄ‘em daljinac na zajam, a imam univerzalac sa mogućnošću uÄenja pa ...

 

... inace, nisam do sada gledao manual za risivere takvog tipa... izgleda kao da objasnjavaju kako se setuje SpaceShuttle :roll:

 

Surferu veruj svaki tako izgleda Äak i najjeftiniji i osnovni modeli (Yamaha na pr.).

Link to comment
Share on other sites

A da probas da ga resetujes na fabricke vrednosti, jer bas boost nije ukljucen po prvom paljenju.

Ugasis risiver i drzis power taster oko 5 sekundi.

 

Hvala najlepÅ¡e Uzvarb. Iskreno, nije mi palo na pamet. Mada bi precizno uputstvo bilo da kod ukljuÄivanja držiÅ¡ power taster 5 sekundi. Uspeo sam. Hvala i svima ostalima na trudu. :thumbsup2

Sad mi preostaje da setujem  SpaceShuttle ponovo Å¡to bi rekao Surfer :cry: .

Link to comment
Share on other sites

Ma nista bez daljinskog! Kupi jos jedan takav avr pa taman imas za bi-amp a daljinskim kotrolises oba uredjaja istovremeno. ;)

Imam ja neki univerzalni daljinac koji mi podrzava sve opcije koje mi trebaju. Od bi ampinga sam daleko nekoliko svetlosnih godina, da ne objasnjavam previse. Jbg cedim suvu drenovinu :plakanje

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Može se naći tih sony daljinaca od risivera za cenu oko 10 eur. Samo treba naći što priblizniji po opcijama.

Da, ugašen risiver pri paljenju zadržati taster 5 sec.

pisao u žurbi, al bitno je da ste uspeli.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...