Jump to content


Auris Audio


Arty

Recommended Posts

2 hours ago, ab said:

И ти си требао сачекати пре изношења нелогичности. Нема ту б од балансираног по ономе што си приказао 

Vidi, ja sam vam dao informaciju o uređaju koji izlazi, osnovnim karakteristikama i datumu kao i ceni.

Šta je u kutiji, to ako vas zanima, pitajte Mikija, siguran sam da će vam detaljno objasniti i po mogućstvu ugostiti u svojim prostorijama gde možete probati uređaj. Koje su tačno karakteristike to vam ne mogu reći niti znam. Ono osnovno sam vam preneo. 

Ja ću sačekati, probaću uređaj i nemam ni malo sumnje da je odličan i kvalitetan.

Svako dobro vam želim.

Link to comment
Share on other sites

Е, а ја се ухватио за изнет податак да се ради о фул балансираном даку...али сада није ни важно јер се све свело на тај чинч

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, ab said:

И ти си требао сачекати пре изношења нелогичности. Нема ту б од балансираног по ономе што си приказао 

I šta ćemo sad? Žuriš, ne paziš na času... Jbg. Niste tolerantni niti imate poverenja. 

Zašto bi neko uopšte napisao full balanced ako to nije. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, Dragan Penev said:

I šta ćemo sad? Žuriš, ne paziš na času... Jbg. Niste tolerantni niti imate poverenja. 

Zašto bi neko uopšte napisao full balanced ako to nije. 

Zašto neko ne bi stavio XLR izlaze ako jeste full balanced? Ne razumeš o čemu pišeš a ljutiš se kad ti se na to ukaže.

 

Link to comment
Share on other sites

Vidi, pa nisam ja pravio uređaj. A nema razloga da se ne veruje proizvođaču, osim u slučaju ako želimo biti maliciozni i tipa "kiselo grožđe". Koštaće koliko će koštati, imaće ono što piše i to je to. Što se mene tiče kraj priče. Većina samo vreba i čeka da naduva nekoga. 

Previše ljudi smatra da je ovaj forum njihovo privatno vlasništvo pa su se malo osilili. 

U svakom slučaju, što se mene tiče ja sam vam dao neku najavu za novi uređaj koji uskoro dolazi na tržište. Pa vi sad vidite šta ćete, da li da probate, ne da probate, da pljujete (pošto je već dosta ljudi u temi oplelo po Auris i Earmen, smatram bez ikakve potrebe).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...