Jump to content


Auris Audio


Arty

Recommended Posts

  • 8 months later...

Sledece nedelje mi stize Auris Poison 5 i Fortino 6550, bio sam u fabrici/proizvodnom pogonu, upoznao glavnog i odgovornog, brat i ja ostali bez teksta.

Nisam ni sanjao da cu ikada moci da udjem u svet high end-a, zahvaljujuci mojim carapanima i ta zelja ce mi biti uslisena ;)

Kada sve bude setupovano , javim utiske ;)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On April 8, 2016 at 1:32 PM, stoN_Cold said:
On April 8, 2016 at 1:17 PM, prophet said:

DAC je ovo desno na slici? Može malo više detalja o njemu?

 

Lepo za videti nadam se da ćeš istrajati do kraja u izradi man cave-a.

 

Jeste skroz desno , jako lepo radi u ovoj prici pusta u fubaru dsdove 64/128 bez problema, 384khz/32bita mu je max pcm produkcija. Sve moguce losless fajlove koje imam je uspeo da pusti( sacd, dsd, flac, dsf, itd.)jako lepa opcija je sto ima i pojacalo za slusalice ko to voli (nisam jos stigao da probam kako zvuce sluske).

evo jos nekih tehnickih detalja (prekucao sam iz bookleta koji sam dobio sa proizvodom)

usb dsd native&pxm 32/384

3xRca coax,

3x tos links,

wifi,

preamp i direct analog output,

Pojacalo za slusalice.

Imace jos dosta posla kako bi se dobio sto bolji ugodjaj , prostorija nerealno odzvanja i moracemo da je malo akusticki tretiramo . Bice to ok na kraju, hvala na lepim zeljama.

stone cold :

Majstori su mi prostoriju zavrsili pre par dana , nisam imao gde da drzim opremu pa nisam ni preuzeo na vreme. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, kurgan999 said:

Jeste skroz desno , jako lepo radi u ovoj prici pusta u fubaru dsdove 64/128 bez problema, 384khz/32bita mu je max pcm produkcija. Sve moguce losless fajlove koje imam je uspeo da pusti( sacd, dsd, flac, dsf, itd.)jako lepa opcija je sto ima i pojacalo za slusalice ko to voli (nisam jos stigao da probam kako zvuce sluske).

evo jos nekih tehnickih detalja (prekucao sam iz bookleta koji sam dobio sa proizvodom)

usb dsd native&pxm 32/384

3xRca coax,

3x tos links,

wifi,

preamp i direct analog output,

Pojacalo za slusalice.

Ko je autor tog DAC-a? Koji čip(ovi), koji interfejs na ulazu,  kakav je izlazni stepen i napajanje? To bi trebalo da stoji u brošuri.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 years later...

Претпостављам да нико нема информације од прве руке.

Мени лично најбоље од приче је "hear no evil, see no evil, speak no evil" став уредника линковане публикације.

Link to comment
Share on other sites

Hvala za info.

Koliko vidim, ručica je u osnovi ista, a ova nova Auris bi pre mogla da bude evolucija prethodne. Mislim da je dobra odluka da se ponudi i mat verzija iste, ne samo ova zlaćana.

Kako god, nadam se da će konstruktor sada imati bolju poslovnu saradnju i veći uspeh u plasmanu na naše i svetsko tržište.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...