Jump to content


Pangramofonsko Svetilište


Bujodrag

Recommended Posts

Miloš je, izgleda, pogrešno shvatio ovu temu.

 

Atmosfera na forumu je postala zaista smorena, napeta i loša.

Kao aktivni uÄesnik, osećam da je deo odgovornosti za to i na meni.

Zaista, osećam se priliÄno utuÄeno. IskljuÄujem se.

Eto, toliko od foruma za mene i od mene za vas.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

A da svi iziritirani forumaÅ¡i skupe pare za domen, softver i prostor na nekom serveru i otvore svoj Fi-Fi Forum u koji će se Älanovi primati samo uz preporuku, pa ako neki Älan pobenavi od animoziteta, banujeÅ¡ njega i onog koji ga preporuÄio.

Tada bi se pazilo ko će biti pozvan.

Jes' da bi to bilo elitno, ali zato bi bilo i civilizovano Älanstvo...

Link to comment
Share on other sites

Ulazimo u veliko finale ove sezone VIP Velikog Gramofondžije!

 

Veliki%20brat.jpg

 

JoÅ¡ samo par takmiÄara je preostalo. Neki favoriti su banovani, na neke su puÅ¡teni trolovi, neki prolaze kroz toplog zeca moderacije... videćemo Å¡ta će se danas deÅ¡avati u Kući Velikog Ljube!

Link to comment
Share on other sites

...nateraste me da pogledam u "Svetiliste" da vidim cemu ovol'ka srdzba,podlegao sam  VB voajerizmu i sam ocigledno,iako se opirem tom zlu danasnjice.Nisam nista nasao naravno kao dovoljan razlog(verovatno pobrisano),ali sam naisao na nesto na sto tamo vise ne moze da se odgovori.Naime neko je pomenuo da sece sundjer lemilicom topeci ga.Hteo sam da kazem da je to izuzetno KANCEROGENA rabota.Zbog takvog nacina secenja sundjera i zbog kancerogenosti postupka obustavljena je proizvodnja grillova od sundjera za moje zvucnike.Doslovce su mi rekli da je proizvodnja obustavljena jer je proces "extremelly" kancerogen.Ako vec to radite,neka maska ili rad napolju na promaji ili najbolje nekako drugacije,ekoloski,mozda  Rasovom metodom.

 

P.S.Sto se tice sve cesceg prepucavanja i gadjenja foruma svim koji bi da ucestvuju ontopic i u tolerantnom tonu,predlazem setnju po prirodi,sport,decu,ljubimce sta god...al' ne istresajmo se ovde.Ogadicemo sami sebi forum,a van raznoraznih hobija koje imamo zivot nije bajkovit i ovo mesto nebi trebalo da bude samo jos jedno izvoriste nervoze i stresa ima ih pun kufer na sve druge strane.Gramofondzije su poznate po toleranciji i uz sve razlike koje imamo pa nas ovde dovedu u sukob misljenja i fajt moram da kazem da jos nisam upoznao gramofondziju koji je los covek.Peace gramophone brothers-gramofon pod misku i pravac negde na plocarenje! 

Cheers

Sondek

Link to comment
Share on other sites

pirke je morao biti ubiven

 

...nateraste me da pogledam u "Svetiliste" da vidim cemu ovol'ka srdzba,podlegao sam  VB voajerizmu i sam ocigledno,iako se opirem tom zlu danasnjice.Nisam nista nasao naravno kao dovoljan razlog(verovatno pobrisano),ali sam naisao na nesto na sto tamo vise ne moze da se odgovori.Naime neko je pomenuo da sece sundjer lemilicom topeci ga.Hteo sam da kazem da je to izuzetno KANCEROGENA rabota.Zbog takvog nacina secenja sundjera i zbog kancerogenosti postupka obustavljena je proizvodnja grillova od sundjera za moje zvucnike.Doslovce su mi rekli da je proizvodnja obustavljena jer je proces "extremelly" kancerogen.Ako vec to radite,neka maska ili rad napolju na promaji ili najbolje nekako drugacije,ekoloski,mozda  Rasovom metodom.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Miloš je, izgleda, pogrešno shvatio ovu temu.

 

Atmosfera na forumu je postala zaista smorena, napeta i loša.

Kao aktivni uÄesnik, osećam da je deo odgovornosti za to i na meni.

Zaista, osećam se priliÄno utuÄeno. IskljuÄujem se.

Eto, toliko od foruma za mene i od mene za vas.

 

:wave2

 

 

Milose opusti se malo ,poceo si previse ovaj forum da  dozivljavas licno i realno. Mislim i da si  previse pogresno  pa cak i licno shvatio pokretanje ove Bujine  teme za koju verujem da nema apsolutno nikakvu losu pozadinu  vec cak obrnuto . Buja je jednostavno takva vrsta i profil coveka koji moze samo da pomogne i nadje se na usluzi ali nikako ovo drugo sto si mu prilepio i za to bih smeo ruku u vatru da gurnem .  Sta sad treba da ispadne da niko ne sme da pokrene nikakvu temu koja sadrzi rec svetiliste. Jel ja treba da se ljutim ako neko otvori temu koja sadrzi rec ,, KLUB ,, pa naravno da se ne bi ljutio vec bi  podrazao isto kao sto sam i tebe podrzao kad si otvarao Technics   svetiliste a  podstaknut Linn Name Republikom i Dynaudio klubom   Osecaj koji si izazvao kod Buje pretocen  u ovaj  njegov post  mi se uposte ne dopada . Nemoj to da radis , nije u redu i molim te da i mene ne shvatis pogresno jer nema nikakve lose namere, samo pisem kako sam doziveo Bujin post koji mi je iskreno tesko pao . . :wave2

Link to comment
Share on other sites

Само да Ñкупим времена за Ñликање уређаја и отварам тему "Хитачи или Свети грал"!

 

...................

"Оног" не могу никако да наватам!

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Milose opusti se malo ,poceo si previse ovaj forum da  dozivljavas licno i realno. Mislim i da si  previse pogresno  pa cak i licno shvatio pokretanje ove Bujine  teme za koju verujem da nema apsolutno nikakvu losu pozadinu  vec cak obrnuto . Buja je jednostavno takva vrsta i profil coveka koji moze samo da pomogne i nadje se na usluzi ali nikako ovo drugo sto si mu prilepio i za to bih smeo ruku u vatru da gurnem .  Sta sad treba da ispadne da niko ne sme da pokrene nikakvu temu koja sadrzi rec svetiliste. Jel ja treba da se ljutim ako neko otvori temu koja sadrzi rec ,, KLUB ,, pa naravno da se ne bi ljutio vec bi  podrazao isto kao sto sam i tebe podrzao kad si otvarao Technics   svetiliste a  podstaknut Linn Name Republikom i Dynaudio klubom   Osecaj koji si izazvao kod Buje pretocen  u ovaj  njegov posto  mi se uposte ne dopada . Nemoj to da radis , nije u redu i molim te da i mene ne shvatis pogresno jer nema nikakve lose namere, samo pisem kako sam doziveo Bujin post koji mi je iskreno tesko pao . . :wave2

 

Å uco, da je tvoja tema deÄjim hirom jednog mrzovoljnog moderatora zakljuÄana, ja bih iz kolegijalnosti ODMAH stao na tvoju stranu, a verovatno i napustio forum. Sigurno ne bih napravio MiloÅ¡ev Dynaudio klub petnaest minuta kasnije.

 

Kao Å¡to si primetio, ja u SvetiliÅ¡tu viÅ¡e ne mogu ni reÄ da napiÅ¡em a da se ne sjati brdo trolova da grakće, davi oko taÄke ili zareza, ili direktno vreÄ‘a. Sto puta sam pritisnuo "prijavi" dugme i nikada se niÅ¡ta nije desilo. Od Nove godine nisam niÅ¡ta suvislo napisao u SvetiliÅ¡tu, a ka'ću - ne zna se. Nisam lud da pravim Äapraz-divan DD-banani i druÅ¡tvu.

 

Na kraju, nemoj meni da priÄaÅ¡ o liÄnom ili neliÄnom shvatanju foruma. Posle UroÅ¡eve "kritike" tvog sistema, nedelju dana si bio potpuno van sebe, sve do svirke u Crepaji, a verovatno i kasnije.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Na kraju, nemoj meni da priÄaÅ¡ o liÄnom ili neliÄnom shvatanju foruma. Posle UroÅ¡eve "kritike" tvog sistema, nedelju dana si bio potpuno van sebe, sve do svirke u Crepaji, a verovatno i kasnije.

 

:wave2

 

Bio u Crepaji na Bujinoj & Co. svirci 27. aprila? huh.gif

Å uco, koji si od one dvojice neidentifikovanih kod ulaznih vrata kluba bio ti...? ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Å uco, da je tvoja tema deÄjim hirom jednog mrzovoljnog moderatora zakljuÄana, ja bih iz kolegijalnosti ODMAH stao na tvoju stranu, a verovatno i napustio forum. Sigurno ne bih napravio MiloÅ¡ev Dynaudio klub petnaest minuta kasnije.

 

Kao Å¡to si primetio, ja u SvetiliÅ¡tu viÅ¡e ne mogu ni reÄ da napiÅ¡em a da se ne sjati brdo trolova da grakće, davi oko taÄke ili zareza, ili direktno vreÄ‘a. Sto puta sam pritisnuo "prijavi" dugme i nikada se niÅ¡ta nije desilo. Od Nove godine nisam niÅ¡ta suvislo napisao u SvetiliÅ¡tu, a ka'ću - ne zna se. Nisam lud da pravim Äapraz-divan DD-banani i druÅ¡tvu.

 

Na kraju, nemoj meni da priÄaÅ¡ o liÄnom ili neliÄnom shvatanju foruma. Posle UroÅ¡eve "kritike" tvog sistema, nedelju dana si bio potpuno van sebe, sve do svirke u Crepaji, a verovatno i kasnije.

 

:wave2

 

Ako tako mislis ok , o famoznom Urosu sam vec pisao pa ne bih da davim jer je to vec ispricana stvar i ko zna sta sam pisao  shvatice kao i oni koji su bili kod mene . No nebitno.   Nisam pratio desavanja  na Technicsu jer sam bio van foruma neko vreme  i naknadno sam iscitao neke stvari i video samo da si trazio zakljucavanje teme. Uopste ne znam sta je predhodilo tome, verovatno ovo o cemu si pisao u sredini teksta i tu nema nista novo jer je ista situacija i na ostalim temama. Kako meni - tebi tako i ostalima. Uzivaj i malo  opustenije   :wave2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...