Jump to content


Audiofilska trkeljanja


Pirke

Recommended Posts

Zapadno od Beograda ima i trkeljanja! Vredi proÄitati kao osveženje ako Äovek iskreno kaže:

 

Shodno tome atmosfera je bila opuÅ¡tenija pa je studiozno kritiÄko sluÅ¡anje, popraćeno ozbiljnim audiofilskim licima, izostalo. I mala opaska na odabir pića. Siguran da se Jazz bolje slaže s vinom nego s Coca Colom koju viÅ¡e vidim kao idealnog partnera kakvom clubbing partijanju. No bez obzira na to pozdravljam ideju koja u svojoj osnovi zove da se svi skupa trebamo okrenuti glazbi a manje ureÄ‘ajima koji nam to omoguÄuju. I kod sebe sam primijetio tu deformaciju no kako sam profesionalac može mi se i oprostiti. Ja sam si oprostio. U prirodi mog posla je da osluÅ¡kujem ureÄ‘aje i ne mogu si pomoći a vremena za mene i za moja zadovoljstva je sve manje.

 

Više o tome na:

 

 http://www.sound-news.net/index.php/kolumne/item/1376-audiofilska-trkeljanja-by-drazen-kokanovic-19?fb_action_ids=537706792946918&fb_action_types=og.likes

 

Link to comment
Share on other sites

Veoma lep tekst, hvala Pirke  :thumbsup2

 

rsz_dsc_0644_n_.jpg

 

"Ljudi vole nahraniti svoju duÅ¡u samo Å¡to je ta hrana za svakoga razliÄita. Ova prezentacija je osim demonstracije sjajnih ureÄ‘aja htjela skrenuti pozornost na glazbu. Tek toliko da ne zastranimo previÅ¡e. PosluÅ¡ajte svoju omiljenu glazbu već danas i na trenutak zaboravite na opremu."

 

Wish I was there  ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...