Jump to content

Koliko imate godina??

Infidel

Koliko imate godina:  

621 members have voted

1. 1. Koliko imate godina:

• manje od 20
      14
    • 20-30
      202
    • 31-40
      220
    • 41-50
      144
    • preko 50
      41

Recommended Posts

Pa cini mi se da nas puno ima sa 27-28 godina, lepo bi bilo i videti statistiku za svako godiste.

Mislim da bi bilo vrlo zanimljivo pitati ljude sa koliko godina su sklopili svoj prvi sistem (donja granica od recimo 500-600e) i mozda sta su kupili novo a sta polovno, iz toga bi se izvukle vrlo zanimljive informacije.

Cini mi se da bi i ovde mnogi imali 26-27 god, sto je neko vreme kad se zavrse faks i vojska, pocne da se radi i dodje u mogucnost da se ostvare bar neke audiofilske zelje i snovi.

Izgleda da je tako sto se tice prvog sistema, mozda jos malo ranije. Dobro je da ima zastupljenih svih godista na forumu, tako se moze cuti misljenje iz svih uglova.

• Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja mislim da je najveca razlika izmedju 20 i 40 godia ... ekonomska. Sa 20 nisam mogao da kupim ono sta sam htjeo dok je sada malo drugacija situacija.

Ima razlike i u geografskoj sirini. Ovde vecina jos uvek "ima 20 godina" :o . Nije vazno - "...sve je lako kad si mlad, svako odelo... :listen " ;)

Ima razlike i u geografskoj sirini. Ovde vecina jos uvek "ima 20 godina" :) . Nije vazno - "...sve je lako kad si mlad, svako odelo... :listen " ;)

Samo ja nigdje nisam video tolko skupih i luksuznih automobila ko kod vas. Mogu onda misliti sta je u kucama kad se milioni parkiraju na ulice :o

Samo ja nigdje nisam video tolko skupih i luksuznih automobila ko kod vas. Mogu onda misliti sta je u kucama kad se milioni parkiraju na ulice :o

Ostaje ti samo da zamišljaš, jer oni što voze takve automobile nemaju kod kuće ono što ti imaš i što bi mi ostali smrtnici želeli.

Ostaje ti samo da zamišljaš, jer oni što voze takve automobile nemaju kod kuće ono što ti imaš i što bi mi ostali smrtnici želeli.

Pogledaj temu o automobilima (u off topicu) pa onda temu Vasi sistemi pa ces vidjeti da je "ostalim smrtnicima" ipak automobil vazniji :o

... samo sreca moja da ovdje na zapadu ne mora da se radi i da krunice rastu na kruskama ;)

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Made in 1960 Serbia.za sada u grupi gde nas je samo 19!?Ali se osecam kao da imam 24 i dalje i dalje volim sve sto vole mladi!!! :lol:

Interesantno, brca je isto godiste samo se on za razliku od tebe oseca kao tigar. U salonu moramo non-stop da drzimo otvorene prozore...

• Create New...