Jump to content


Telefon prodavca SME 3012 sa KP iz Novog Sada


anubisgrau

Recommended Posts

Prosle ili pretprosle godine je bila SME 3012 nekompletna na prodaju u Novom Sadu, kod nekog starijeg gospodina koji je neki umetnik, vajar ili slikar ne secam se.

 

Pricao sam sa njim i pregovarao ali sam bio odustao jer nije imao orig.headshell ni anti skejting teg

 

Sad je situacija takva da bih je koristio sa glavom kojoj ne treba ni jedno ni drugo pa mi je aktuelno ali ne mogu da nadjem telefon.

 

Da li neko od cenjenih forumasa zna o kome pricam i da li ima konktakt

 

Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

.... Prosle ili pretprosle godine... starijeg gospodina koji je neki umetnik, vajar ili slikar....

 ne mogu da nadjem telefon....

 

 

...  covek ne posecuje internet...

 

Tezi nacin

Uzeti listing razgovora za period od godinu-dve...

 

Laksi nacin

Zamoliti 'sekretaricu' ovog  http://www.likumns.com/ udruzenja koje 'prima i poklonike lepe reÄi kao i ljubitelje muzike' da pronadje doticnog (da posalje mejl svim clanovima... ili da najpre kontaktira one koji nemaju e-mejl adresu.)

 

i uzdati se u...

 

Ð¢ÐµÐ¾Ñ€Ð¸Ñ ÑˆÐµÑти рукопожатий â€” теориÑ, ÑоглаÑно которой любые два человека на Земле разделены в Ñреднем лишь пÑтью уровнÑми общих знакомых (и, ÑоответÑтвенно, шеÑтью уровнÑми ÑвÑзей).

Ð¢ÐµÐ¾Ñ€Ð¸Ñ Ð±Ñ‹Ð»Ð° выдвинута в 1969 году американÑкими пÑихологами СтÑнли МилгрÑмом и Джеффри ТрÑверÑом (Jeffrey Travers). ÐŸÑ€ÐµÐ´Ð»Ð¾Ð¶ÐµÐ½Ð½Ð°Ñ Ð¸Ð¼Ð¸ гипотеза заключалаÑÑŒ в том, что каждый человек опоÑредованно знаком Ñ Ð»ÑŽÐ±Ñ‹Ð¼ другим жителем планеты через цепочку общих знакомых, в Ñреднем ÑоÑтоÑщую из пÑти человек.

Link to comment
Share on other sites

Prosle ili pretprosle godine je bila SME 3012 nekompletna na prodaju u Novom Sadu, kod nekog starijeg gospodina koji je neki umetnik, vajar ili slikar ne secam se.

 

Pricao sam sa njim i pregovarao ali sam bio odustao jer nije imao orig.headshell ni anti skejting teg

 

Sad je situacija takva da bih je koristio sa glavom kojoj ne treba ni jedno ni drugo pa mi je aktuelno ali ne mogu da nadjem telefon.

 

Da li neko od cenjenih forumasa zna o kome pricam i da li ima konktakt

 

Hvala unapred

 

Kad nece niko :roll:  evo ja sam se potrudio i okrenuo 20 ak hi - fi - sta   u okolini  N. Sada koje poznajem  u nadi da neko zna doticnog gosp...  i dosao do nekih informacija  :) .  U pitanju je jedan stariji gospodin slikar  od 70 - ak  i kusur godina Dimovski  ali mislim da je tu ruku  u medjuvremunu prodao nekom liku u Backoj Topoli  ali nebitno  u toku je trazenje  telefona od gosp.. Dimovskog  pa ces imati direktan kontakt sa njim pa vidi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...