Jump to content


Ivchin trenutni sistem


ivcha1976

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Sule

 

Sjajan kabl, jako prefinjen i, ono sto je meni bilo neophodno, izuzetna kontrola u niskom podrucju. Obzirom da Ruby zna da ga zavuce nisko, potrebam je kabl koji ce to znati da prenese od ampa do zvucnika. Ovaj to radi sa casovnicarskom preciznoscu sto jako prija, a srednje gura napred. Sjajna slika, veliki instrumenti, ziv stage! Ima jedan aktuelan ako zalis sto si ga prodao... Znao je Apogee sta da preporuci uz svoje instrumente...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Pre neki dan sam bio u poseti vlasniku ovog sistema, pa smo ga malo i poslušali...

Å ta reći... Ja do sada nisam Äuo manje kutije koje imaju veći zvuk. Mark&Daniel izgledaju stvarno kao igraÄke, da ne poverujeÅ¡ kolicne su, izgledaju skoro pa nestvarno na stalcima, ali kada krene muzika zaboravi se na veliÄinu, poÅ¡to zvuk koji izbiva iz njih uopÅ¡te nije za potcenjivanje, izuzetni malci.

Kutija je komad mermera rezan na CNC maÅ¡ini, a visoko-srednjotonac je jedno malo umetniÄko delo, patent firme i ono Å¡to daje peÄat.

Da ne bude da samo hvalim kutije i ostatak sistema je odliÄan... Classe DR-6 preamp, Lyngdorf D-amp,...

Da ne tupim dalje, uživancija... :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ivane, "Ize'š na baba Vasku prasku", što bi rekli naši stari.

 

Mitchell Gyro SE (south-east?!) potpuno izdominirao! Bacio mi je Talisman u zapećak pažnje, a u pitanju je najbolji CD player koji sam Äuo. Na slikama mi je izgledao onako, meh, nije loÅ¡...

Uživo - perverzija. Hipnotisao me, sanjaću ga i imati vlažne snove. ÄŒuje se razlika u odnosu na starijeg brata, tu nema priÄe. Kako? Nemam pojma. Glava je ista, sistem je isti, ali se Äuje razlika. Možda je i do piva, bemliga :P

 

Da remiziramo: oba upgrade-a su sjajna, jer smo poredili Talisman protiv onog Äetvoroglavog Cambridge Audio veterana. Vlaya i ja smo konstatovali da se Ivchin sistem opasno približio GrundiNg zvuku na koji smo navikli. Samo napred, jako cenim taj istraživaÄki duh :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...