Jump to content


Ivchin trenutni sistem


ivcha1976

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam jos gde ce i kako, na probi su. Energy ce ostati tu sigurno, zato sto je taj ESM 4 legendarna kutija koja odlicno svira.

Becki decaci su sjajni, cini mi se da je ovo Scan Speak drajver na njemu, ako ko zna, neka javi, nisam siguran.

 

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Ne znam jos gde ce i kako, na probi su. Energy ce ostati tu sigurno, zato sto je taj ESM 4 legendarna kutija koja odlicno svira.

Becki decaci su sjajni, cini mi se da je ovo Scan Speak drajver na njemu, ako ko zna, neka javi, nisam siguran.

 

Pozz

Seas: visokotonac KT 25 F, i mid-bass W 140 NP.

 

Link: http://dsecomputers.net/documents/produkte/home/seas.php

Link to comment
Share on other sites

Update od sinoc:

Becki decaci sviraju iznenadjujuce dobro. Toliko lepa slika sa puno vazduha, prostora oko instrumentata i iznenadjujuce nisko bass podrucje odlicno kontrolisano, koje ne smeta niti gusi ostale segmente- sve je na svom mestu.

Da li jos neko ima iskustva sa Vienna Acoustic?

Uploadovacu slike veceras.

Link to comment
Share on other sites

To je "ukotvljeno" sa shipovima u zid i plus tri nosaca  na toj polici L profila. Kada smo je montirali, ja sam se sa svojih 100+ kg obesio na nju, mrdnula nije. Tako da jedino razorni zemljotres od 5-6 stepeni ima smisla, a tada se sigurno necu setiti ovoga...

Link to comment
Share on other sites

Ma nije,skroz se snalazim, iako izgleda haoticno. Imam neki svoj sistem postavljanja koji zivi godinama i sluzi me.

Knjige su pregledne u gornjem delu, najvise je Jazz literature, i nesto Rock.

 

Bitno je da ima materijala, da zivi, da se slusa i oplemenjuje. Po kvalitetu iskljucivo.

Hvala za podrsku!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...