Jump to content


Akusticni osvajač-phono sekcija


sondek

Recommended Posts

To je bila prava dragocenost za koju bih mozda bio zainteresovan.Tesko je ovde postici visoku cenu koja se moze lako preko Ebay ili stranog foruma za tako nesto.Ja sam zbog reparacije odlucio da sa Supex-a predjem na Linn Troiku koju je isto pravio Supex,moj je SDX1000.Slusao sam taj 900 kad sam kupovao i   odlucio se za ovaj moj,uz jedan Conrad Johnson preamp ovde u NS kod drugara radio je bjutiful...

Link to comment
Share on other sites

To je bila prava dragocenost za koju bih mozda bio zainteresovan.Tesko je ovde postici visoku cenu koja se moze lako preko Ebay ili stranog foruma za tako nesto.Ja sam zbog reparacije odlucio da sa Supex-a predjem na Linn Troiku koju je isto pravio Supex,moj je SDX1000.Slusao sam taj 900 kad sam kupovao i   odlucio se za ovaj moj,uz jedan Conrad Johnson preamp ovde u NS kod drugara radio je bjutiful...

Sondek,

 

Nudio sam ovde na nekoliko mesta, onako... bez oglasa, za 250-300E. Par njih su me sami pitali da li hocu da prodam ali nisu reagovali kada sam im dao cenu. Nije mi se prodavalo a nije mi bilo ni da je cuvam... Na kraju se resim i za nju dobijem $750. Da ne skrecem sa teme dalje, izvinjavam se... Trioka je takodje za mene nesto posebno. 

Link to comment
Share on other sites

Platio bih cenu bez da trepnem,a dal' bi me snaslo sto i drugara kad je otvorio onaj nesretni Clearaudio o kom sam pisao posle bih razmisljao.Inace on cesto ume da kaze prodam dva 30g stara koriscena Supexa i ljudi i dalje sretni s njima,otvorim nov Clearaudio ,a ono... mućak.

Link to comment
Share on other sites

STA si nudio za 250-300 eura???  :o

 

Dal' da se ubijem il' da te ubijem?  :wacko:

Sonic, zaista jesam na par mesta ponudio drugarima, jedan me je cak sam pitao da li bih prodavao... Medjutim kada sam im rekao cenu, ni jedan nije reagovao. Nesto kasnije, obzirom da sam imao i (potpuno nov, nikada upaljen) phono stage koji mi takodje nije trebao, ja se resim da obe sprave spakujem i posaljem starom dobrom prijatelju (audio dileru) u Kanadu. Jody mu je ime i prodao je obe sprave dok je trepnuo. Mislio sam, ako vec od drugara ne mogu da dobijem nikakvu reakciju, plus moje dosadasnje (kratko ali dovodljno) iskustvo sa prodajom ovde, kada vec imam opciju da prodajau radim van, ja tako i uradih. 

Link to comment
Share on other sites

Platio bih cenu bez da trepnem,a dal' bi me snaslo sto i drugara kad je otvorio onaj nesretni Clearaudio o kom sam pisao posle bih razmisljao.Inace on cesto ume da kaze prodam dva 30g stara koriscena Supexa i ljudi i dalje sretni s njima,otvorim nov Clearaudio ,a ono... mućak.

Sondek, nisam znao a nisam ni razmisljao... procitaj moj odgovor Simi. Sto se tice tvog iskustva, budi uveren da je glava bila valjana. Ne znam koliko je stara ali odlicno znam od koga je dosla meni kao i to da je Jody ni slucajno nebi prodavao dalje da nije siguran o cemu se radi. 

 

Ja trenutno imam gramofon koji prodajem i mislim da cu i sa njim na kraju uraditi isto kao i sa glavom... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 years later...

da malo osvežim temu. Šta bi sa Acoustic Invader phono sekcijom?

vidim da je Gidjga postao proizvođač u međuvremenu, napravio internet-sajt, nego me zanima da li je neko od forumskih kolega za ovih 5 godina slušao ovaj phono i naravno, da li je bilo nekih izmena/poboljšanja?

Link to comment
Share on other sites

Ima je na sajtu,a postoji jos jedna tema o Avoustic invaderu gde smo pisali utiske i o drugom preampu(neki zavrsili i na sajtu),zapravo o MC delu koji je potpuno prilagodljiv razlicitim MC glavama i po pitanju gaina, izlaza i impedansi...Dakle uz odlican MM vrlo kompletna sprava.Sve je dual mono sa kvalitetnim napajanjima,iznutrice se vide na odlicnim fotkama na sajtu.

Link to comment
Share on other sites

  • Willi Studer changed the title to Akusticni osvajač-phono sekcija

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...