Jump to content


NAT Symbiosis


bobog

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ја Ñам га видео Ñамо на Ñликама, никад уживо као и већина форумаша. МиÑлим да има један или два ком. у Бг и то је Ñве. Ðа КП је комад из Македоније. Прегледај утиÑке на нету, то је најреалније.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu ga ćuti prije kupnje jer ga kupujem u inostranstvu.Mislio sam da je to dobar ureÄ‘aj tj.svidio se ženi izgledom,a meni gabaritima i kilažom :1038: . Ali jako teÅ¡ko je doći do nekih informacija o njemu,pa i do realne cijene.

NiÅ¡ta ,u svakom sluÄaju Hvala svima! :wave2 

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu ga ćuti prije kupnje jer ga kupujem u inostranstvu.Mislio sam da je to dobar ureÄ‘aj tj.svidio se ženi izgledom,a meni gabaritima i kilažom :1038: . Ali jako teÅ¡ko je doći do nekih informacija o njemu,pa i do realne cijene.

NiÅ¡ta ,u svakom sluÄaju Hvala svima! :wave2 

evo kontaktirajte coveka prodaje neki NAThttp://www.kupujemprodajem.com/CABASSE-Brigantin-IV-4-Way-33923-oglas.htm?filter_id=22279140

Link to comment
Share on other sites

Symbiosis je par dana u sustavu.Izrada je AUUUUUUUUUUUUUUUUUUU. Bezvremenska!

 

Symbiosis je timbralno besprijekorno pojaÄalo, bilo da se radi o klaviru, gitari ili vokalima ili orkestrima ili apsolutno bilo Äemu.

Stage je jako velikih proporcija u dubinu i u Å¡irinu, instrumenti su na pozornici ispravno smjeÅ¡teni. Takav stage ispunjava sobu u potpunosti glazbom, a zvuÄnici u potpunosti nestaju u prostoru.

 Zvuk je u vrlo bogat  i vrlo muzikalan.

Nemogu reći da ima toplinu lampi(Å¡to meni odgovara) ali je ipak na neki naÄin topao(teÅ¡ko mi je to rijeÄima objasnit) ali uz to izrazito toÄan te pokaže svaku greÅ¡ku snimke i prikaže ju u punom sjaju i obrnuto
Bas,visoki,srednji,bezkompromisni........

Jednom rijeÄju nikad Äuo neÅ¡to bolje.

Savjet ljudima koji uvode grijanje u kuću,Ne kupovati peÄ i radijatore nego kupiti neku zvijer kao NAT i spojili ste ugodno s korisnim.

Pozdrav!

post-16152-0-91363700-1371023750_thumb.j
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Interesantno.

Nije u redu prejudicirati bilo sta, ali slucajno znam jos jednog bivseg vlasnika (mozda, u stvari, verovatno istog primerka) koji je pojacalo stavio na bubanj iste sedmice nakon nabavke (uz, slucajno, jako slicnu preliminarnu ocenu njegovog svirackog potencijala, kakvu ovde daje bobog). Mozda takodje pregrejavanje prostorije (koju znam, i stvarno nije prevelika)..?? Ko zna, mada, bio je mislim novembar... a ko se tada zali na pregrejavanje stana?

Link to comment
Share on other sites

Ugradnja klime je investicija od tristotinak eura, Å¡to je pretpostavljam, zanemarljivo u odnosu na cenu ovog pojaÄala.Sem toga, sluÅ¡anje leti u potkrovlju bilo kog ureÄ‘aja bez klime je nemoguća misija(priÄam iz liÄnog iskustva) tako da bi ovo možda bilo lakÅ¡e reÅ¡enje!

Link to comment
Share on other sites

Nat je demo primjerjerak,koristen na sajmovima. U prodaji je iz navedenog razloga. Klima ne prolazi jer nemam dosta snage. U kuci je poslovni prostor gdje radi 5 klima i moja u dnevnoj je sest. Nadalje sakupljam Vintage ampove tako da za ovakve gromade nema mjesta. Tako zena kaze.

Ali ako ga ne prodam ja sretan,zena ne,ali proci ce je. Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Nat je demo primjerjerak,koristen na sajmovima. U prodaji je iz navedenog razloga. Klima ne prolazi jer nemam dosta snage. U kuci je poslovni prostor gdje radi 5 klima i moja u dnevnoj je sest. Nadalje sakupljam Vintage ampove tako da za ovakve gromade nema mjesta. Tako zena kaze.

Ali ako ga ne prodam ja sretan,zena ne,ali proci ce je. Pozdrav!

To je suština HI-FI-ja! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...