Jump to content


4 AUDIO


ranko

Recommended Posts

Pa kod nas (na žalost) jeste lep potez, zato Å¡to veliki broj kvazi firmi, otvorenih po sistemu brze zarade i joÅ¡ bržeg nestanka, iako prodaju poznate brendove, niti daju garanciju koliko daje proizvoÄ‘aÄ, niti ih ima na mapi samog proizvoÄ‘aÄa, a diskutabilni su i putevi ulaska takvih proizvoda u Srbiju.

Zato je ovo jedan od dokaza da je 4Audio ozbiljna firma u koju Äovek može da ima poverenja, Å¡to je za mene jako bitno, možda bitnije i od cene.

 

edit: Nisam ni ja skontao, ali hajde de... InaÄe, Bryston i PMC su jako ozbiljne firme, te ne Äudi i ovoliko duga garancija, iako moram priznati da je 20 godina stvarno za veeeeeliki respekt

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa kod nas (na žalost) jeste lep potez, zato Å¡to veliki broj kvazi firmi, otvorenih po sistemu brze zarade i joÅ¡ bržeg nestanka, iako prodaju poznate brendove niti daju garanciju koliko daje proizvoÄ‘aÄ, niti ih ima na mapi samog proizvoÄ‘aÄa, a diskutabilni su i putevi ulaska takvih proizvoda u Srbiju.

Zato je ovo jedan od dokaza da je 4Audio ozbiljna firma u koju Äovek može da ima poverenja, Å¡to je za mene jako bitno, možda bitnije i od cene.

I ti si krivo skont`o. PMC i Bryston su takve firme koje saradnju uslovljavaju svojim standardima. Ko radi PMC mora da bude na mapi i da prihvati garanciju.

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na pozdravima.

Neke firme, meÄ‘u kojima su Bryston i PMC pružaju podrÅ¡ku distributerima zato Å¡to žele da njihov nastup bude jednak na svim tržiÅ¡tima, i malim i velikim. Osim toga, to govori i koliko su uvereni u kvalitet i pouzdanost svojih proizvoda. Na žalost takav odnos se ne podrazumeva baÅ¡ uvek.

Link to comment
Share on other sites

Pre svega veliki pozdrav 4audio-u, kako zbog profesionalizma, tako i zbog ljubaznosti.

 

SluÅ¡ao sam kod vas Bx2, i Rx2, i prosto sam se raspametio, posle presluÅ¡avanja solidnog broja zvuÄnika. Rx2 niste imali trenutno u crnoj boji koju sam ja želeo, a u narednih nekoliko dana su se pojavili na internetu, i pazario sam ih polovne u mint stanju, a na moju veliku žalost ne od vas... OduÅ¡evljenje ne prestaje, upareni su sa rotelom ra-10, i pored toga Å¡to su mnogi priÄali da je rotel možda presvetao za takve zvuÄnike, ja sam i dalje oduÅ¡evljen...

 

Pošto planiram da pravim 2.1 sistem zbog filmova i igara, interesuje me da li po vašoj vašem mišljenju može da se upari rx2 sa vuferom bronze serije, jer mi je malo previše da dajem skoro pa duplo više para za vufer nego što sam dao za 2 Rx2-ojke...

 

Hvala unapred, i veliki pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Hvala muki85, drago mi je da su se RX2 pokazali kao dobar izbor. To je veoma popularan zvuÄnik kod nas, ali mi nije poznato da ga je neko uparivao i sa Rotelom. U svakom sluÄaju, i za nas joÅ¡ jedno saznanje viÅ¡e.

Ne znam da li je vufer potreban u sistemu sa RX2, eventualno zbog filmova ili ako se radi o posebno velikoj prostoriji. InaÄe, BXW10 vufer je sasvim dovoljan za tu namenu, RXW12 je viÅ¡e planiran za velike surround sisteme sa RX6 ili RX8 kao prednjim zvuÄnicima.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

ako je suditi po cenovniku izbor kef zvuÄnika je viÅ¡e nego skroman...zaÅ¡to? gde su ls50, serija r itd...?

4AUDIO nije distributer firme KEF od aprila 2011, Å¡to se može videti i na sajtu proizvoÄ‘aÄa. Kef je ostao na naÅ¡em sajtu zbog preostalih artikala koji su na rasprodaji, a da bi zainteresovani mogli na istom mestu da vide Å¡ta je to Å¡to se nudi, bez potrebe za daljom pretragom na internetu.

Link to comment
Share on other sites

Pozdravljam takodje otvaranje teme, a mogu da dodam da sam izuzetno zadovoljan i uslugom i uredjajima koje sam tamo kupio svih proteklih godina! :) Pocevsi od mog prvog sistema pa preko drugog i dalje! Nadam se nastavku saradnje jer vec imam u planu upgrade... :) Veliki pozdrav i samo napred!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

AA kao da Äita forum!

 

Mislim da su tri stvari najÄešće na vrhu liste želja, kada je idealan hi-fi ureÄ‘aj u pitanju: usb prikljuÄak, plavo svetlo i vu-metar.

 

Advance Acoustic najavljuje novu X seriju pojaÄala. Prvi će se u prodaji pojaviti modeli X-Pre i X-A160. Uskoro i kod nas!

 

Link to comment
Share on other sites

AA kao da Äita forum!

 

Mislim da su tri stvari najÄešće na vrhu liste želja, kada je idealan hi-fi ureÄ‘aj u pitanju: usb prikljuÄak, plavo svetlo i vu-metar.

 

Ja ako nešto ne volem to je plavo svetlo. ;)

 

Mada, moram priznati, ovi uređaji izgledaju lepo.

Link to comment
Share on other sites

Kada stigne ova kombinacija organizovaćemo jednu prezentaciju u Beogradu, a moguće i u Novom Sadu, pa će svi moći da Äuju kako rade nova Advance pojaÄala. Upravo sam se vratio sa sajma u Minhenu gde su ovi, a i joÅ¡ neki novi modeli predstavljeni. Na osnovu onoga Å¡to sam video mislim da će Advance Acoustic imati vrlo zanimljivu i konkurentnu ponudu za ovu i sledeću godinu. ViÅ¡e slika sa sajma biće na naÅ¡oj Facebook stranici u ponedeljak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...