Jump to content


4 AUDIO


ranko

Recommended Posts

Poštovani forumaši,

 

S obzirom na to da nam je novi pravilnik o uÄešću distributera i prodavaca audio opreme ograniÄio komunikaciju na forumu samo na ovaj podforum, otvaram temu 4AUDIO sa namerom da omogućim zainteresovanima direktnu komunikaciju sa nama. Sve vrste pitanja vezanih za brendove ili proizvode koje uvozimo su dobrodoÅ¡la, a ja ću se truditi da moji odgovori ne dotiÄu druge distributere i/ili njihove proizvode. Možete me naravno kontaktirati i putem privatnih poruka.

Na ovoj temi postavljaću najave novih proizvoda, razna obaveÅ¡tenja, interesantne linkove, objavljene testove ureÄ‘aja i sve ono Å¡to može biti zanimljivo naÅ¡im potencijalnim kupcima. 

Kao i ranije možemo komunicirati putem naÅ¡eg e-maila [email protected] ili na naÅ¡oj Facebook stranici http://www.facebook.com/4audio.rs

 

SrdaÄan pozdrav,

Ranko

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da cuknem vo drvo, ne da sluze nego rasturaju! Posle "nabavke" vece prostorije prosvirali su za sve pare. Nekoliko ljudi je slusalo i naprosto se odusevilo zvukom, kolicinom detalja, prostorniscu, prirodnoscu koje ti zvucnici mogu da ponude.

Bolji avatar nisi mogao da izaberes. :cheers

Link to comment
Share on other sites

Ostalo je pitanje... Kad stižu Yamaha trihiljadarke?

Edit admin: flame.

U Nemacku stizu u junu a kod nas (mislim na Srbiju tj ovlascenog Yamaha distributera) za oko mesec dana kasnije.

U 4Audio sa nestrpljenjem ocekuju njihov dolazak; i ja takodje. Jako bih zeleo da ih cujem.

Inace, pozdravljam otvaranje 4Audio teme. Zelim kolegama da im tema bude lepo posecena, da uvek bude pri vrhu, odmah tu ispod nase. :)

:cheers

Link to comment
Share on other sites

Hvala gvlado, drago mi da zvuÄnici dobro služe :thumbsup2

Bas kao i dva para novosadskih M.Logana,brat je prezadovoljan i zvucnicima i uslugom.Fali im jos dobar amp da prodisu punim plucima kad VD amp (Advance) stigne na red za zamenu.Ta su pojacala btw. prilicno zapostavljena i podcenjena medju nasim audiofilima,a imaju solidan zvuk za svoju cenu.

Ranko dobrodosao nazad na forum,bice tema svakako korisna.

Link to comment
Share on other sites

Ostalo je pitanje... Kad stižu Yamaha trihiljadarke?

ZvaniÄno predstavljanje je krajem maja u NemaÄkoj na koje su pozvani svi distributeri. OÄigledno da Yamaha dolazak ovih flagship modela smatra velikim dogaÄ‘ajem, a ako dobro slutim biće tu joÅ¡ zanimljivih stvari  ;-) Mi ćemo se potruditi da prvi primerci stignu Å¡to je pre moguće, posebno Å¡to su i neki od nas liÄno zainteresovani za ove macchine :facehearts Tako da prezentacije oÄekujemo tokom leta, taman nema gužve može da se uživa neometano.

Link to comment
Share on other sites

Bas kao i dva para novosadskih M.Logana,brat je prezadovoljan i zvucnicima i uslugom.Fali im jos dobar amp da prodisu punim plucima kad VD amp (Advance) stigne na red za zamenu.Ta su pojacala btw. prilicno zapostavljena i podcenjena medju nasim audiofilima,a imaju solidan zvuk za svoju cenu.

Ranko dobrodosao nazad na forum,bice tema svakako korisna.

Hvala sondek na pohvalama, vlasnici Logana su retki srećnici, joÅ¡ ako imaju dovoljno prostora da ih smeste, uz takve zvuÄnike se može ostariti. Advance takoÄ‘e najavljuje neke novitete za minhenski HighEnd sajam, videćemo možda se situacija sa njima i promeni.

Link to comment
Share on other sites

ako je suditi po tehnickim karakteristikama yamaha a-s3000 trebalo bi da je "kvantni" skok u odnosu na modele 1000/2000... (posebno mislim na odnos signal/sum), a bogami, tu je i znacajno bolji damping faktor...

Da, karakteristike su bolje, ali meni se Äini da je veći pomak u kvalitetu. ÄŒak i laiÄki pogled na unutraÅ¡njost ureÄ‘aja uliva poverenje. Mislim da su znaÄajno nadmaÅ¡ili već visok nivo kvaliteta modela 1000/2000. Ja bih liÄno voleo joÅ¡ malo viÅ¡e snage, mada verujem da će i ovako moći da izaÄ‘e na kraj sa bilo kojim zvuÄnicima.

Link to comment
Share on other sites

Edit admin: flame.

U Nemacku stizu u junu a kod nas (mislim na Srbiju tj ovlascenog Yamaha distributera) za oko mesec dana kasnije.

U 4Audio sa nestrpljenjem ocekuju njihov dolazak; i ja takodje. Jako bih zeleo da ih cujem.

Inace, pozdravljam otvaranje 4Audio teme. Zelim kolegama da im tema bude lepo posecena, da uvek bude pri vrhu, odmah tu ispod nase. :)

:cheers

 

:D ..e' sad?!

Ko ce biti iznad (ispod) koga, to ce mo jos da vidimo!

Da je 4Audio ozbiljna ''firma'' to potvrdjuju sve ove godine na trzistu. 4Audio ima ozbiljan i ''uvazavajuci'' pristup prema kupcu, bez razlike kupovao samo kablove ili sistem od par hiljada evra! Odlicne salone, obrazovan i strucan (kompetentan) kadar, dobru logistiku i solidan servis! Sve ove godine koliko sam uspeo da primetim idu samo uzlaznom putanjom i ne stagniraju kao vecina ostalih prodajnih salona, zato im zelim svu srecu u buducem radu! Pozdrav!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Pozdravljam otvaranje teme , takoÄ‘e i ljubaznu ekipu iz AudioPlus-a iz NS koji Vas dostojno reprezentuju na podruÄju Vojvodine.

Postoji li naÄin ostvarivanja dvadesetogodiÅ¡nje garancije  koju daju PMC na zvuÄnike i Äini mi se Bryston na analogne ureÄ‘aje ,kupljene u VaÅ¡em salonu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...