Jump to content


Tozin sistem


Toza

Recommended Posts

4 sati ranije, den!s said:

Sviđa mi se polica. Pogotovo što je pravljena namenski pa su se uređaji lepo smestili :-)

Police se pomeraju po visini na svim mojim policama. Kao što rekoše, nije pravljena po meri. Toza je insistirao na stisci.

Ne pravim po meri jer ne mogu da predvidim kakvu će promenu doneti proizvoljne mere. Ponekad par centimetara napravi preokret, tako da nema igranja.

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, ab said:

Jel bre Tozo, kakva je ovo terminacija po principu "drzi vodu dok majstori odu"?

20170515_144424(1).jpg.d732c8f5364ff4a65b6cf115d580a20d.jpg

20170515_144424(2).jpg.3421de43dff0108265fecd5fbf6385be.jpg

Moze li to u "Tozinoj kuhinji" da nadje mesta da se daju prakticni saveti terminacije za pocetnike :)

Sala mala, morao sam da primetim.

 

Ovo bi moralo u kuhinju pod stavkom kako ne treba. 

Majstorska posla. Kad je kod majstora sve pod konac? :)

Zato sam i odlučio da sistem dovedem u red. Rekao sam već ranije. Ostali su još napojni da se dovedu iz eksperimentalnog stanja u red i onda mogu da čujem sistem kako zaista zvuči bez pretpostavki i nagađanja. B)

Link to comment
Share on other sites

A zvuči... pa, zvuči neutralno... a to i nije nešto. 

Polomiše se audiofili za neutralnim zvukom. Eee, tu nema atrakcije. Čula i mozak se ne naprežu da dokuče šta fali i da nadomjeste nedostatke i utišaju viškove. Slušaš i slušaš i slušaš... i ništa. Ništa vatromet i nema fascinacije. Ali zato i dalje slušaš i onda ukapiraš da slušaš muziku, a ne sprave, kablove, trice i kučine...

Nema bas ovakav, vokali onakvi. Nema visoki svileni, vazdušasti. Činele ne znam kakve. 

Beš neutralnost :lol:

Link to comment
Share on other sites

40 minuta ranije, trotter said:

To upada u onu cuvenu kategoriju "pitanja za milion dolara". emoji41.png

Sent through walls
 

Pozdrav i Vama mr. Trotter!

Vama, s poštovanjem godina, jel te... pozdrav najgenijalniji od svih genijalnih oponenata. :)

:cheers

 

Link to comment
Share on other sites

Ti tvoji pokusaji filozofiranja su mi oduvek bili smesni.
Nije to bitno, nego si se brecno na ono sto te tisti, a to je da zapravo ne znas sta si hteo da kazes onim postom o neutralnosti.
Stoga, posto nemas ama bas nikakvih dokaza za to sto tvrdis, tvtrdim da je za tvoju tvrdnju jedini merodavan dijagram koji, kladim se, ne bi pokazao ravne linije...
Ne vidim nigde nikakvo pljuckanje samo zdravu logiku, no...

Pozzz!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...