Jump to content


Da li vredi?


paradizo

Recommended Posts

Nije radio u pitanju,interesuje me pojacalo.Za Onkyo pitam zato sto znam osobu koja prodaje a i cuo sam ga uzivo.Kao nov je,mene interesuje samo slusanje muzike,ne znam gde bih nasao mnogo bolje pojacalo.Ako imas neki predlog molim te reci i hvala na odvojenom vremenu i dobroj volji.

Link to comment
Share on other sites

Ako ti se svidja kupi,zaÅ¡to od nas tražiÅ¡ da ti kažemo da li ti se sviÄ‘a? Da li je nesto skupo ili jeftino i nije toliko bitno ako se to tebi sviÄ‘a. A ako pitaÅ¡ jer nisi siguran,mani se ćorava posla,pokuÅ¡aj da pratiÅ¡ Forum i da ÄitaÅ¡ Å¡ta ljudi piÅ¡u i odatle izvuci zakljuÄak. Te moderne sprave nisu mnogo popularne u audiofila ...

Link to comment
Share on other sites

Upravo zato pitam,nisam siguran sta kupujem.Meni se svidja zato sto je ocuvan a u isto vreme ne znam sta bih za te pare mogao pronaci.Sto se tice Foruma ne znam vise gde da trazim odgovor,sve mi se pomesalo.Ako je problem sto trazim savet od iskusnijih evo obecavam da vise necu,samo nemoj da se neko ljuti.Izvinjavam se ako sam bio neskroman i dosadan :cry:

Link to comment
Share on other sites

S' obzirom da poznaješ osobu koja prodaje risiver, odnesi kutije kod dotičnog, zakači na uređaj i poslušaj. Ako ti se svidi kako sve to zvuči - kupuj.

 

Da li može bolje za taj novac? Može. Ali to podrazumeva pretragu foruma i iščitavanje do sada napisanog o uređajima u klasi koja te zanima, praćenje oglasa na forumu i na KP, cenjkanje, odlazak na X mesta sa svojim zvučnicima dok ne pronađeš pravu kombinaciju, kupovinu mačke u džaku jer retko kada možeš biti siguran u kakvom je zaista stanju pojačalo u klasi koje nameravaš da kupiš, itd. Ukoliko si spreman na sve ovo, "popij malo pa da počnemo."

Link to comment
Share on other sites

E ovo je pravi odgovor,nisam hteo da me vi "ubedjujete" sta da kupim vec da mi kazete da li to vredi ili ne vredi.Ja ne poznajem uredjaje kao vi,prvi put pokusavam da pazarim nesto za sta ne znam vrednost,te sam vas ugnjavio da mi pomognete.Mozda to nisam uradio na pravi nacin,izvinjavam se i  evo popicu malo pa da pocnemo  ;-) Jos jednom hvala na savetima ;-)

Link to comment
Share on other sites

Imam utisak da nisi razumeo. Dakle ja i jos par clanova ti kazemo da je Onkyo super i ti odes i kupis ga. A onda ustanovis da ti se ne svidja i pozelis da ga prodas. Das oglas na 150 Eura i nakon dva dana shvatis da je to precenjeno jer ti risiveri nisu na ceni. I onda ces reci da smo te mi pogresno uputili a da bi se to izbeglo,najbolje je da TI odlucis jer se TI moras zapitati da li je to dobar izbor a to zato jer TI dajes pare. Tako stoje stvari... :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujem,sad mi je jasno da to ne vredi para koje sam ja mislio da dam.Ne pada mi na pamet da krivim bilo koga u slucaju da se zeznem,samo mi je trebalo misljenje strucnijih koji znaju sta je kvalitet a sta ne.Pomogli ste mi vise nego sto mislite,obustavljam kupovinu i stedim pare za novo pojacalo.O tom potom,opet cu vas ugnjaviti za savet,nemojte mi zameriti.Sve bi bilo jednostavnije da je neko od vas u startu rekao da to nije dobra kupovina,verovatno sam ja kriv jer nisam formulisao pitanje kako treba.Kako god zahvaljujem svima koji su mi pomogli da prelomim :oops:

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da cujes pojacalo i ukoliko ti se svidja da ga kupis i slusas muziku... Dok ne odlucis da ga promenis. Da bi uopste cuo razliku izmedju uredjaja prvo moras da imas neki uredjaj i da na njemu neko vreme slusas muziku. U svakom slucaju svaki uredjaj o kome se ovde pise je bolji od nacina na koji vecina ljudi danas slusa muziku (direktno sa kompa, tv, mobilni i sl.).

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da cujes pojacalo i ukoliko ti se svidja da ga kupis i slusas muziku... Dok ne odlucis da ga promenis. Da bi uopste cuo razliku izmedju uredjaja prvo moras da imas neki uredjaj i da na njemu neko vreme slusas muziku. U svakom slucaju svaki uredjaj o kome se ovde pise je bolji od nacina na koji vecina ljudi danas slusa muziku (direktno sa kompa, tv, mobilni i sl.).

U pravu si,muzika sa kompjutera je silovanje,sve ostalo je mnogo bolje.Sada ozbiljno razmisljam o tabletu,ionako non stop slusam muziku preko Sennheiser cx 300.Svi ste mi bili divni,zahvaljujem do neba na savetima :wave2 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...