Jump to content


CARDAS interkonekt


lotodobitnik

Recommended Posts

Cao svima, nov sam clan foruma i stari ljubitelj hi-fia a ove nedelje i lotodobitnik ! Ne nije 7 vec 6 ili u parama nekih 230.000 dinara pa rekoh sebi hocu da se castim jednim dobrim i skupim interkonektom kao sto je ovaj sa linka dole:

 

http://store.one-hifi.com:8888/newcdshop/detail_hardware.aspx?id=300121

 

Da li je neko imao prilike da se malo bolje upozna sa ovim kablom i kakvi su mu utisci, vredi li da bacim pola mog lotodobitka na ovaj high-end kablic?

 

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Auuu, koji ce ti to? Kupi bolje onu srebrnu zicu (vojni zeleni kabli), solidne konektore, zaletuj i napravi si extra interkonet. Kad ga budes cuo i uporedio sa ovim sto hoces da kupis - ima da se u*eres kako to zeleno/srebro sviri u odnosu na brend konkurenciju. Trust me I know what I am doing.  :bounce

Link to comment
Share on other sites

E, moj bato, Golden Reference se kupuje samo jednom u životu!  Å ta bih dao da mogu spojim moj Denon pma 920 i cd Technics SLPS-670, kako bi to neutralno i simetriÄno sviralo bez direkcijskih svojstava  :plakanje

 

Btw, odo' d' uplatim tiket, he,he..

Link to comment
Share on other sites

Prvi post!

 

Neuverljiva prica iz naftalina!

 

Pominju se cifre od 1000 evr za interkonekt!

 

Zalosno je to sto su se neki stvarno potrudili da pomognu a post je cista sprdacina, a pokretac teme misli da je jako duhovit..

 

I sada nikome nista, svi smo mi kao majmuni, nemamo pametnija posla.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na dobronamernim savetima a i onim koji daju 'malo cudne' savete i pateticne komentare. Od kupovine nema nista jer mi je zena slucajno videla moje pisanije na forumu i zapretila da cu ostati bez celokupne sestice. Sve sto je lepo kratko traje. Meni ostaje da se druzima i dalje sa svojim Audioquest zmijama. Mozete da zakljucate temu kako ne bi izazvala jos vecu i nepotrebnu raspravu.

Link to comment
Share on other sites

sramota za forum da ovakve teme nebudu u startu zakljucane.......pre 8god sam sa zadovoljstvom cito sve teme na forumu a u zadnjih par god aj da kazemo oko 3g sve gluplje teme do gluplje

 

 Å to je sramota? I meni je malo Äudan ovakav ulet, ali ne možeÅ¡ brisati postove/teme samo na osnovu sumnje.

Ili je sramota Å¡to bi netko dao 1k eura za IC?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...