Jump to content


Q Acoustics 2020i


Recommended Posts

Poštovanje

 

Interesuje me da li je neko od Älanova foruma imao prilike da posluÅ¡a Q Acoustics 2020i zvuÄnike?

ÄŒitao sam samo reÄi hvale na stranskim sajtovima pa i na What HIFI su dobili sve same fine ocene i kako kažu sviraju za sve pare. 

Interesuje me sa kojim pojaÄalima bi ih valjalo posluÅ¡ati? Da li ih je moguće Äuti negde u Srbiji? 

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Poz

 

Ja sam imao priliku da slusam jaci model 2050i . Engleska firma koja manje poznata kod nas , inace prave odlicne zvucnike (odnos cena kvalitet).

Odavno su poceli da se sklapaju u kini, kao i vecina. Sto se karaktera zvuka tice , jako su slicni mission seriji m . Bar su meni tako zvucali

Dosta njihovih modela je dobro ocenjeno

Link to comment
Share on other sites

Ovde, koliko sam shvatio, ih niko ne prodaje pa je mogucnost da ih je neko i Äuo vrlo mala. Ja sam se interesovao i gledao cene u susednim zemljama. Slovenija, Hrvtska, MaÄ‘arska, Rumunija i cene idu od 260 do skoro 340 eura i to pod uslovom da ih imaju na stanju. Dosta para a da li vrede toliko veliko je pitanje 

Link to comment
Share on other sites

a zasto bas ti zvucnici? hoces da budes originalan? :grin:

Sto bi neki stari politicari-demagozi rekli: slazem se sa pitanjem  :)  .

U budzet klasi je toliko veliki izbor zvucnika da sumnjam da bilo koji brend moze da ponudi po nizoj ceni nesto sto bi se u vecoj meri razlikovalo od konkurencije...svodi se sve samo na stvar ukusa...

Link to comment
Share on other sites

Sto bi neki stari politicari-demagozi rekli: slazem se sa pitanjem  :)  .

U budzet klasi je toliko veliki izbor zvucnika da sumnjam da bilo koji brend moze da ponudi po nizoj ceni nesto sto bi se u vecoj meri razlikovalo od konkurencije...svodi se sve samo na stvar ukusa...

 

meni se cini da je on malo googlo po netu i naleteo na ove kutije, za koje nije ni znao da postoje. onda probao da nadje zasupnika u Serbiji za njih..ali nije uspeo. posto je najverovatnije bio ubedjen da je malo ljudi uopste i culo za njih, a kamoli videlo, mislio je da ne bi bilo lose da postavi ovu temu, ne bi li se malo napravio vazan...kao njemu bas te kutije trebaju, jer sve ostalo na srpskom trenutnom trzistu njemu neodgovara. odnosno..odgova njemu, ali ne ne cini idealnu sinergiju sa ostatkom njegovog sistema i akusticnom odzivu njegove sobe...

 

ja sto mu mogu posavetovati je sledece: da proba u temi ''Grupne nabavke'! u toj temi on i slicni njemu mogu poruciti uredjaj iz inostranstva. samo je problem sto bi morao malo sacekati da se bar nekoliko njih zainteresuje za iste kutije i onda zajednicki poruce, zato se i zovu ''Grupne nabavke''. jedino na taj nacin moze doci do jedinstvenog raritetnog primerka pomenutih kutija! ponekad se strpljenje i isplati...

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se svima koje sam iznervirao ovim pitanjem, nije mi to bila namera. Htedoh samo Äuti tuÄ‘a miÅ¡ljenja o ovim zvuÄnicima. Mnogo toga nisam Äuo i video pa iz svega toga je proizaÅ¡lo ovo pitanje. PoÄetnik sam u ovome, za mene su to sve nove stvari.

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se svima koje sam iznervirao ovim pitanjem, nije mi to bila namera. Htedoh samo Äuti tuÄ‘a miÅ¡ljenja o ovim zvuÄnicima. Mnogo toga nisam Äuo i video pa iz svega toga je proizaÅ¡lo ovo pitanje. PoÄetnik sam u ovome, za mene su to sve nove stvari.

 

nista, ne mari..iz aviona se videlo da si pocetnik! ;-) nego, za te pare imas mnogo bolje zvucnike i to na sijerpskom trzistu! veruj... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...