Jump to content


21.Audioberza 24.03.2013.


zogra

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrav svima.Jedna od najposecenijih audioberzi do sad.Od ljudi sa foruma bili su : Ljuba,ZoranBG,Sonichammer,Ston Cold,Kuja,Sir John,Patason,Leila,Pirke,SuperSound,Fidelity New,Suca77,Hifi User,Prophet,Babylon,Goxy62,Metal Box,SurokV,Boban777,Doc Holiday,Bec,ZoranZu,Naum011,Fantom7477,Scorpio,Bujodrag,Dj Nick,Majda,Sindex,BorisSStefanovic,Alexandar...Od nama poznatih ljudi bili su i : Kiki,Sretenovic,Misa Lukic(Imperial),Toma iz Krusevca...Kao i vec standardno kad je Audioberza u pitanju nas brend FTA(Final Touch Audio).Pohvalio bih veliki izbor diskova i ploca(vinil),ponuda komponenti bila je manja nego uobicajeno.Veliku paznju je privuklo legendarno Sansui pojacalo AU-919 koje se prodavalo za 450 evra.

Na prvoj slici clanovi foruma(s'leva na desno) : Prophet,Naum 011,Alexandar,Suca77,Babylon i Hifi User,iza njih prodavac Hifi-ja Gile.Na slikama i dobitnici poklon cd-a i ploce(Kuja),onda deo atmosfere(najblizi na slici ZoranBG i njegov sin Djole),tu je i Toma iz Krusevca na slici(sa kapom).

 

 

Edit Chowek: prva fotografija uklonjena na molbu Älana.

post-10314-0-50551800-1364152876_thumb.j

post-10314-0-90599200-1364153043_thumb.j

post-10314-0-55322100-1364153227_thumb.j

post-10314-0-01989900-1364153948_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima.Jedna od najposecenijih audioberzi do sad.Od ljudi sa foruma bili su : Ljuba,ZoranBG,Sonichammer,Ston Cold,Kuja,Sir John,Patason,Leila,Pirke,SuperSound,Fidelity New,Suca77,Hifi User,Prophet,Babylon,Goxy62,Metal Box,SurokV,Boban777,Doc Holiday,Bec,ZoranZu,Naum011,Fantom7477,Scorpio,Bujodrag,Dj Nick,Majda,Sindex,BorisSStefanovic,Alexandar...Od nama poznatih ljudi bili su i : Kiki,Sretenovic,Misa Lukic(Imperial),Toma iz Krusevca...Kao i vec standardno kad je Audioberza u pitanju nas brend FTA(Final Touch Audio).Pohvalio bih veliki izbor diskova i ploca(vinil),ponuda komponenti bila je manja nego uobicajeno.Veliku paznju je privuklo legendarno Sansui pojacalo AU-919 koje se prodavalo za 450 evra.

Na prvoj slici clanovi foruma(s'leva na desno) : Prophet,Naum 011,Alexandar,Suca77,Babylon i Hifi User,iza njih prodavac Hifi-ja Gile.Na slikama i dobitnici poklon cd-a i ploce(Kuja),onda deo atmosfere(najblizi na slici ZoranBG i njegov sin Djole),tu je i Toma iz Krusevca na slici(sa kapom).

Da dodam da su bili i Gospoda Solaja i Beast  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Bilo je lepo druženje sa Ston-om, DocHolidej-om, Majdom, Å ucom, HiFi Userom, Babylon-om... Nakratko popriÄao sa Kujom i First-om, upoznao Patason-a i Surokvl-a. Standardno prijatan razgovor sa prijateljima iz FTA. Video se sa Scorpiom, Aleksandrom, Sipi-jem..Mislim da je bio i Igor iz TT Recyled. 

 

Zahvaljujem Tomi iz KÅ  na ažurnosti i poÅ¡tovanju dogovora pri trgovini. 

 

Bujodraga nisam video.  :)

Link to comment
Share on other sites

Bilo je lepo druženje sa Ston-om, DocHolidej-om, Majdom, Å ucom, HiFi Userom, Babylon-om... Nakratko popriÄao sa Kujom i First-om, upoznao Patason-a i Surokvl-a. Standardno prijatan razgovor sa prijateljima iz FTA. Video se sa Scorpiom, Aleksandrom, Sipi-jem..Mislim da je bio i Igor iz TT Recyled. 

 

Zahvaljujem Tomi iz KÅ  na ažurnosti i poÅ¡tovanju dogovora pri trgovini. 

 

Bujodraga nisam video.  :)

Bio je Igor TT Recycled.Prodavao je matove za gramofon.

post-10314-0-54231700-1364169923_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Bilo je lepo druženje sa Ston-om, DocHolidej-om, Majdom, Å ucom, HiFi Userom, Babylon-om... Nakratko popriÄao sa Kujom i First-om, upoznao Patason-a i Surokvl-a. Standardno prijatan razgovor sa prijateljima iz FTA. Video se sa Scorpiom, Aleksandrom, Sipi-jem..Mislim da je bio i Igor iz TT Recyled. 

 

Zahvaljujem Tomi iz KÅ  na ažurnosti i poÅ¡tovanju dogovora pri trgovini. 

 

Bujodraga nisam video.  :)

Kao i mnogo puta do sad,  bez Scepana mrka kapa. Prpi cio i veseo kao i uvek , Zemunci u okrnjenom sastavu ali i to je bilo i vise nego dovoljno - opet jaki. Milos iz Svetilista bio na kratko i nestao ( verovatno zapalio na molitvu kod  Svevishnjeg ) Omladinci predvodjeni Aleksandrom - prva liga i nada da hi - fi ne umire. Stoun najglasniji kao i uvek a  Suca dobio zausku na kvarno iza coska jer nije video cika Stouna, he,he tako mu i treba kad ne gleda. Kuja pokupovao neke ploce  - nikad cuo  . Kolega Naum u potrazi za nekim JBL - om a ja mu kazem Dynaudio je keva a on opet o Adamu i Genelec - u pa  posle udri po prici o  deckovima i opet potraga neka za Akai - jem gx - 9 , eno mu ga na oglasu za 120ehttp://www.kupujemprodajem.com/Za-poznavaoce-dek-Akai-Gx9-5251809-oglas.htm?filter_id=25160252   , he, he brzo sam mu nasao  - zamolio covek da mu pomognem . Pored Aleksandra sedeo jedan kolega omladinac , onako malo povisi , njega ne znam , gledali moje ploce koje su bile na prodaji ali niko ni centa da ponudi a materijal cista audiofilija..Eto malo iz mog ugla utisci sa berze . Pozzz za sve forumase 

 

Hmm.. Buju niko vido nije  :ph34r: Jel ima neko objasnjenje  :screwy Ljubu takodje nisam video  kao ni Sonic - a

Link to comment
Share on other sites

K

Milos iz Svetilista bio na kratko i nestao ( verovatno zapalio na molitvu ) 

Hmm.. Buju niko vido nije

...takodje nisam video ... ni Sonic - a

 

Ja doÅ¡ao sa Bujom, a zatim otiÅ¡ao na piće sa Tech arhineprijateljima Simom i Babylonom  :cheers

Link to comment
Share on other sites

Zaista, nista bez ScepanaBG! (ScepanaBG Is The Best)

 

Pozdrav za Sucu77, kazem ja njemu JBL je zakon! A on meni, Dynaudio je keva!

Ja njemu opet kazem, DAT je opaka sprava, zivela DIGITALIJA! On meni, ANALOGIJA je keva.

Hvala za Akai GX-9!

 

Suca77(Respect)!

 

Salim se, sve u svemu jedno prijatno provedeno pre-popodne sa kolegama sa foruma, upoznao sam neke od forumasa koje nisam do sad poznavao, i pazario par praznih audio kaseta za moje dekove.

 

Pozdrav AlexandruBorisSStefanovic-u, Prophet, Suca77Babylon, Hifi UserKuji i ScepanaBG!

Link to comment
Share on other sites

Bujodraga nisam video.  :)

 

 

Hmm.. Buju niko vido nije  :ph34r: Jel ima neko objasnjenje  

 

 

Došao sam sa prijateljem iz inostranstva pa sam, neplanirano, morao da zapalim na sajam automobila.

Moram priznati da je sajam automobila bolji od HIFi sajmova.

 

sajam-22.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bilo je lepo druženje sa Ston-om, DocHolidej-om, Majdom, Å ucom, HiFi Userom, Babylon-om... Nakratko popriÄao sa Kujom i First-om, upoznao Patason-a i Surokvl-a. Standardno prijatan razgovor sa prijateljima iz FTA. Video se sa Scorpiom, Aleksandrom, Sipi-jem..Mislim da je bio i Igor iz TT Recyled. 

 

Zahvaljujem Tomi iz KÅ  na ažurnosti i poÅ¡tovanju dogovora pri trgovini. 

 

Bujodraga nisam video.  :)

 

 da.. iako se moze reci da su berze sve siromasnije ( valjda su i one odraz onoga u cemu zivimo ) ipak od svega je najbolje upoznavanje i druzenje sa forumasima , istomisljenicima u hobiju.  Neke od clanova sam poznavao od ranije, neke sam upoznao sad.. i to je ono sto se racuna...

 

 btw i meni zao sto nisam upoznao Bujodraga.. po nacinu pisanja predpostavljam da je interesantan lik i uzivo :)

Link to comment
Share on other sites

 da.. iako se moze reci da su berze sve siromasnije ( valjda su i one odraz onoga u cemu zivimo ) ipak od svega je najbolje upoznavanje i druzenje sa forumasima , istomisljenicima u hobiju.  Neke od clanova sam poznavao od ranije, neke sam upoznao sad.. i to je ono sto se racuna...

 

 btw i meni zao sto nisam upoznao Bujodraga.. po nacinu pisanja predpostavljam da je interesantan lik i uzivo :)

Vidim bilo je i malo uredjaja,ima li koja fotka,cijene i sl.

Link to comment
Share on other sites

E ljudi, bilo je lepo na berzi, ali ima sve amnje uredjaja. Zašto ne bi podržali manifestaciju tako što bi svako od nas doneo neku stvar koja mu negde skuplja prašinu? Lako se nadje mesto kod nekoga na stolu.

Ne znam da li je bilo 30 uredjaja sveukupno, ploče i diskovi koji se izlazu po 10.put više niko neće kupiti...

Link to comment
Share on other sites

Da se pridruzim temi,ovaj put nisam mogao da dodjem na audioberzu jer sam se strucno usavrsavao tj.bio na seminaru.Inace bih doneo nesto na prodaju,sigurno kasete a mozda i neki uredjaj.Najvise mi je zao sto sam propustio druzenje sa dragim ljudima ,forumasima,sa kojima bih razmenio misljenja,popio neke picence,kafucino sto zbori Sojic,i proveo jedno lepo popodne,Do sledeceg druzenja dragi prijatelji sve najbolje. :thumbsup2:cheers:wave2

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na berzi kao prodavac , ali mi je zaista drago popricati sa svim tim ljudima ...naravno koliko uspem u tome . Meni je berza zaista draga i videcu sa organizatorima da se berza odrzava svaka 2 meseca ( letnji period da se preskoci ). Pozdrav svima i zao mi je sto neki ljudi nisu mogli doci !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...