Jump to content


dac do 200 eura


jager

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Baci pogled ovde

 

http://www.kupujemprodajem.com/D-A-konvertori-1-895-1-grupa.htm

 

Imas M2Tech za 250e, Miraudio za 150e...

 

 

Mislim... ako nije "sukob interesa" :screwy  , taj M2Tech je sjajan DAC za 250e narocito. Nov, kod nas. od nove godine kosta nepunih 400e. Ko to kupi nece se zajebati.  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Mislim... ako nije "sukob interesa" :screwy  , taj M2Tech je sjajan DAC za 250e narocito. Nov, kod nas. od nove godine kosta nepunih 400e. Ko to kupi nece se zajebati.  :thumbsup2

 

btw, može li taj m2tech ( baš taj sa oglasa) da radi samostalno kao usb dac? ako sam dobro shvatio, to je samo jedna od kutija za kompletan dac??

Link to comment
Share on other sites

Jeste kompletan DAC, ali nema USB ulaz, treba mu poseban USB-to-SPDIF konverter.

 

može li kao standalone dac da se na neki drugi naÄin poveže sa kompom ( osim naravno uz pomoć usb/spdif konvertera)?

 

i kakav je kao dac sam za sebe, bez onih hiface evo, dodatnih napajanja, etc...?

Link to comment
Share on other sites

može li kao standalone dac da se na neki drugi naÄin poveže sa kompom ( osim naravno uz pomoć usb/spdif konvertera)?

 

i kakav je kao dac sam za sebe, bez onih hiface evo, dodatnih napajanja, etc...?

Može, naravno, kao i svaki drugi DAC bez USB ulaza, preko TOSLINK ili Coax izlaza na samom raÄunaru, odnosno nekoj zvuÄnoj karti. Å to se zvuka tiÄe, iskreno, ne znam, nisam sluÅ¡ao, ali jesam HiFace 1 i 2, HiFace Evo sa custom napajanjem, Young sa i bez Palmer napajanja, i Vaughan. Ako je suditi po ostalim modelima, može se oÄekivati odliÄan zvuk za uložene pare, ali svakako, prvo treba probati...

Link to comment
Share on other sites

ok...posto koristim netbook za pc reprodukciju, ima li smisla usb/toslink adapter pa da se onda spoji na dac optickim kablom? dobija li se ista tim manevrom?

Može, mada ne znam Å¡to baÅ¡ TOSLINK, a nisam neÅ¡to ni viÄ‘ao takve adaptere, obiÄno su to neke eksterne mini zvuÄne karte koje pored analognog izlaza, imaju i TOSLINK, kao recimo ova:

 

http://www.amazon.com/Turtle-Beach-Advantage-Digital-Adapter/dp/B0036VO4X4

 

Poslednje pitanje o manevru nisam baš razumeo?!

Link to comment
Share on other sites

Može, mada ne znam Å¡to baÅ¡ TOSLINK, a nisam neÅ¡to ni viÄ‘ao takve adaptere, obiÄno su to neke eksterne mini zvuÄne karte koje pored analognog izlaza, imaju i TOSLINK, kao recimo ova:

 

http://www.amazon.com/Turtle-Beach-Advantage-Digital-Adapter/dp/B0036VO4X4

 

Poslednje pitanje o manevru nisam baš razumeo?!

ma manevar u smislu da li je taj adapter vredan cimanja, i da li bi se tim adapterom nešto dobilo...upravo na takav adapter sam i mislio...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...