Jump to content


Pioneer cd plejer PD-S501


moonru

Recommended Posts

Nudi mi se ovaj cd plejer u nekoj razmeni, planiram da ga zadrzim za sebe, pa me zanima ako neko ima bilo kakva iskustva da mi napise, ono tipa kakav je zvuk, da li ima neke urodjene mane, da li se laser lako nabavlja ili ne, itd.....hvala unapred  :cheers

Najbolje probati sa ostatkom sistema.

Link to comment
Share on other sites

Davno sam ga imao. Lep srednji, visoki, bas se verovatno posebno kupovao, nigde ga nije bilo.  Brze bolje sam ga prodao. Mislim da sam posle njega uzeo Denona (najslabiji sa lambda procesorom ), i to je bar tada meni zvucalo ko grom posle tog pionira. Gledaj nesto drugo, ili ako imas DAC onda ga uzmi jer transport je dobar. Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Nudi mi se ovaj cd plejer u nekoj razmeni, planiram da ga zadrzim za sebe, pa me zanima ako neko ima bilo kakva iskustva da mi napise, ono tipa kakav je zvuk, da li ima neke urodjene mane, da li se laser lako nabavlja ili ne, itd.....hvala unapred  :cheers

Imam slican player.Moj je pioneer pr-s603 .Pa sto se zvuka tice moji utisci su sledeci.Neutralan zvuk,nije napadan ni u jednom zvucnom polju i to je ono sto mi odgovara.Laser se jako tesko nabavlja i vrlo je skup,ali sobziro da je vrlo kvalitetan verujem da u skorije vreme ga neces sigurno menjati.Ja za 2 godine koliko koristim ovaj player nije se desilo da neki cd preskoci,da ga ne ocita,a svirao je i sa diskovima sto ni jedan drugi player nije mogao.Jednom recju vrlo kvalitetan laser.Sad da li ce ti se zvuk svideti to je vec pitanje tvog ukusa i onoga sta ti ocekujes od tog playera.Najveci adut mu je to sto disk se okrece naopacke i ima dole tanjir koji daje na oko utisak kao da stavljas plocu ,a ne disk...Meni se jako svidja.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ovaj plejer svira fenomenalnooooo, slusam ga satima i ne nalazim nista u zvuku sto me nervira tj fali.....svaki segment se odlicno cuje, posebno visoki tonovi i vokali, basovi mi  ne fale ko sto rece Milosav, cak naprotiv-savrseno su izbalansirani. Zvuk je dinamican i otvoren, i vrlo prirodan, svi zvukovi su jasno definisani i razdvojeni jedan od drugog. U svakom slucaju ovaj cd plejer svira 5 puta bolje od svih koje sam imao do sada, mada te koje sam imao su bas bili ziljavi neki, budzetni. Za svaku je preporuku.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ovaj plejer svira fenomenalnooooo, slusam ga satima i ne nalazim nista u zvuku sto me nervira tj fali.....svaki segment se odlicno cuje, posebno visoki tonovi i vokali, basovi mi  ne fale ko sto rece Milosav, cak naprotiv-savrseno su izbalansirani. Zvuk je dinamican i otvoren, i vrlo prirodan, svi zvukovi su jasno definisani i razdvojeni jedan od drugog. U svakom slucaju ovaj cd plejer svira 5 puta bolje od svih koje sam imao do sada, mada te koje sam imao su bas bili ziljavi neki, budzetni. Za svaku je preporuku.

Cestitam na kupovini.Uzivaj u svom ljubimcu.Sad imamo slicne playere.

Link to comment
Share on other sites

Hvala, uzivanje je u toku, uz album letter to evan-david benoit  :facehearts  ..... prosvirali mi sonabi samo tako, strasno koliko je bolji zvuk od dosadasnjeg, mada sta ocekivati od flac-ova sa xi-fi zvucnom karticom karticom, ili jos gore panasonikovim dvd-ijem koji sam imao, mada i retko ukljucivao.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...